Firma » Reklama

On Board PR dla Disney XD

Firma The Walt Disney Company poszerzyła współpracę z firmą On Board PR o obsługę medialną Disney XD - kanału tematycznego skierowanego do młodych chłopców w wieku 6-14 lat.

W ramach współpracy konsultanci On Board PR odpowiedzialni są za prowadzenie biura prasowego kanału. Za realizację działań z ramienia On Board PR odpowiada zespół Doroty Ciszek. Disney XD to już drugi, obok Disney Channel, kanał tematyczny z portfolio kanałów Disneya, dla którego pracuje ten zespół.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Disney XD jest kanałem tematycznym, działającym na wielu platformach. Kanał ten prezentuje fascynującą mieszankę programów typu live-action oraz seriali animowanych. Disney XD skierowany jest głównie do chłopców w wieku od 6-14 lat, poszukujących nowych doświadczeń, dążących do samorealizacji, lubiących wyzwania, zainteresowanych sportem, przygodami, humorem. Kontent kanału Disney XD obejmuje telewizję, Internet oraz platformy mobilne i VOD. Wśród propozycji programowych znajdują się seriale, filmy, krótsze formy telewizyjne, jak również programy o tematyce sportowej.

On Board Public Relations (www.onboard.pl). Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Jest laureatem nagrody Impactor 2009 dla najbardziej podziwianej agencji PR w Polsce. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. Od 2007 roku posiada własne biuro w Kijowie na Ukrainie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

On Board PR
http://www.onboard.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »