Firma » Biznes

On Board PR opracuje raport Corporate Velues 2009

On Board PR odpowiedzialna za polską edycję ECCO Corporate Values 2009. Firma On Board PR, wspólnie z partnerami ECCO Network z kilkunastu krajów będzie realizować projekt Corporate Values 2009, którego ideą jest analiza wartości firmowych definiowanych przez przedsiębiorstwa na całym świecie.

On Board PR, wspólnie z partnerami współtworzącymi sieć ECCO Network planuje realizację 2. edycji międzynarodowego projektu badawczego ECCO Corporate Values. Celem projektu ECCO Corporate Values 2009 jest analiza zestawów wartości firmowych definiowanych przez największe firmy w kilkunastu krajach, m.in. w Austrii, Francji, Niemczech, Holandii, Belgii, Indiach, Irlandii, Brazylii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i w Polsce oraz określenie ich roli w zarządzaniu i marketingu. Badania mają rozpocząć się w październiku b.r.. Publikację końcowego raportu przewidziano na marzec 2009 r.

Pierwsza edycja badań, realizowana w latach 2005-6 objęła kilka tysięcy firm w 12 krajach świata. Rezultatem było określenie 93 dominujących wartości-pilotów i wskazanie stopnia wykorzystania zarządzania przez wartości w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Wyniki wskazywały na niski poziom wykorzystania wartości jako instrumentu komunikacji marketingowej. Wg ECCO Corporate Values 2006 w Polsce zaledwie 1 na 5 dużych przedsiębiorstw odwoływało się do uniwersalnych wartości. Skróconą wersję poprzedniego raportu można pobrać ze strony internetowej On Board PR (http://www.onboard.pl/). Wyniki poprzedniej edycji badań były też impulsem do uruchomienia programu „Wartości w biznesie" (http://www.wartosci.pl/), propagującego wykorzystanie ich w zarządzaniu i marketingu.

On Board Public Relations (http://www.onboard.pl/). Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network - jedną z największych sieci firm PR na świecie. Od 2007 roku posiada własne biuro w Kijowie na Ukrainie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management.

Dodatkowych informacji udzielają:

Agata Chróścicka

  • On Board Public Relations Sp. z o.o.,
  • Ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
  • Tel.kom.: (+48) 504135726
  • e-mal: achroscicka@onboard.pl

Norbert Kilen

  • On Board Public Relations Sp. z o.o.,
  • Ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
  • tel.(+48 22) 321-51-00,  tel.kom. : (+48) 604270158
  • e- mail: nkilen@onboard.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

On Board PR
http://www.onboard.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »