Firma » Reklama

On Board PR poszerza zespół konsultantów

Do grona konsultantów działu Brand PR firmy On Board PR dołączyła Dominika Telega.

Do zespołu konsultantów firmy doradczej On Board PR dołączyła Dominika Telega, która objęła stanowisko PR Consultant. W On Board PR będzie odpowiadała za realizację projektów w dziale Brand PR kierowanym przez Dorotę Ciszek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dotychczasowe doświadczenia Dominika Telega zdobyła pracując w agencji ComPress oraz w Biurze Prasowym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Prowadziła działania dla klientów z branży farmaceutycznej, m.in. dla GlaxoSmithKline, Valeant ICN Polfa Rzeszów. Realizowała również projekty unijne dla branży turystycznej. Ukończyła studia dziennikarskie w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim

On Board Public Relations (www.onboard.pl). Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. Od 2007 roku posiada własne biuro w Kijowie na Ukrainie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

On Board PR
http://www.onboard.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »