Technologie » Komputery

Oprogramowanie Asseco WAPRO wspiera dystrybutora części samochodowych

Firma Auto-Elements zakończyła wdrożenie kompletu aplikacji Asseco WAPRO do zarządzania przedsiębiorstwem. Nowy użytkownik systemów specjalizuje się w dostawie do warsztatów i serwisów blacharsko-lakierniczych części zamiennych do karoserii samochodowych, zarówno oryginalnych.

Rozwiązania Asseco WAPRO wspomogły takie obszary działania firmy Auto-Elements jak sprzedaż, logistyka, gospodarka magazynowa, finanse i księgowość, środki trwałe oraz kadry i płace. Uruchomiony został także moduł analityczny umożliwiający analizę danych zgromadzonych w bazach poszczególnych aplikacji i tworzenie dynamicznych analiz w postaci zestawień tabelarycznych oraz wykresów. Ponadto firma X-COM zrealizowała w Auto-Elements wdrożenie specjalistycznego rozwiązania do obsługi magazynu wysokiego składowania, udostępniła funkcję PBV (Pick-by-Voice) oraz umożliwiła obsługę magazynu za pomocą kolektorów danych.


Czytaj czałość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/oprogramowanie_asseco_wapro_wspiera_dystrybutora_czesci_samochodowych.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »