Firma » Biznes

Oprogramowanie ERP z unijnej dotacji na lata 2014-2020

Oprogramowanie ERP z unijnej dotacji na lata 2014-2020
Zobacz więcej zdjęć »
Decyzja o zakupie i wdrożeniu systemu ERP wymaga wielu przygotowań, także pod kątem finansowym. Część przedsiębiorców może połączyć zakup i wdrożenie systemu z pozyskaniem zewnętrznych, a bezzwrotnych źródeł finansowania, jakimi mogą być dotacje z Unii Europejskiej.

Gdzie szukać dodatkowego wsparcia podpowiada Hicron, integrator systemów IT.

Rozdanie funduszy europejskich w ramach nowej perspektywy finansowania 2014 – 2020 już wystartowało. Zatwierdzone są Programy Operacyjne ze szczegółowymi opisami osi priorytetowych, działań i poddziałań. Aktualnie poszczególne województwa przygotowują i ogłaszają harmonogramy naboru wniosków, które przynoszą ogłoszenia o kolejnych konkursach. Jakie szanse na dofinansowanie mają firmy w nowej unijnej rzeczywistości? Oto garść praktycznych wskazówek.

Dla kogo wsparcie z UE?

Każdy program operacyjny jest przeznaczony dla innej grupy beneficjentów, definiowanej na podstawie rozmaitych wskaźników, w tym np. lokalizacji, czy też wielkości przedsiębiorstwa. Często przy tej okazji pojawia się skrót MŚP, dokładnie opisujący szczegółowe wskaźniki pozwalające przyporządkować firmę do danej grupy.


czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/wiadomosci/oprogramowanie_erp_z_unijnej_dotacji_na_lata_2014_2020.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (2)

  • avatar
    ~Janka 2015-09-02 11:25:51

    Ja z kolei polecam Supra Serwis, ktora zajmuje sie pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji, m.in. z Unii Europejskiej: http://www.supraserwis.pl

  • avatar
    ~Wojtas 2015-07-29 13:40:53

    Zarówno jeżeli chodzi o system ERP, jak i pozyskanie dofinansowania na ten cel polecam Graphcom. Graphcom to firma informatyczna specjalizująca się we wdrażaniu systemów ERP produkcji Comarch. Dodatkowo spółka wspiera klientów w pozyskiwaniu dotacji na ten cel. Więcej informacji o sytemach ERP, a także planowanych programach dotacyjnych tutaj: www.graphcom.pl/dotacje


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »