Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

OPTYCZNA PERFEKCJA - Soczewki okularowe AddPower TrueForm

OPTYCZNA PERFEKCJA - Soczewki okularowe AddPower TrueForm
Zobacz więcej zdjęć »
Japoński koncern HOYA dostarcza soczewki okularowe oraz produkty optyczne oparte na zaawansowanych technologicznie materiałach, konstrukcjach i uszlachetnieniach.

 

 

Produkty firmy  od lat spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów oraz partnerów handlowych z branży optycznej, a wdrożony przez HOYA proces produkcji freeform sprawia, że najbardziej zindywidualizowane soczewki są w XXI wieku na wyciągnięcie ręki.  

Zadaniem soczewek do pomieszczeń jest korekcja wzroku, w celu dobrego widzenia w bliży i odległościach pośrednich. Soczewki do pomieszczeń przeznaczone są do czytania, pracy przy komputerze, w biurze oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest przenoszenie wzroku z przedmiotów położonych blisko na te, znajdujące się nieco dalej. Główną zaletą soczewek tego typu jest możliwość obejmowania wzrokiem zarówno dokumentów, znajdujących się na biurku, ekranu komputera, jak i osób oraz przedmiotów, znajdujących się w dalszej części pomieszczenia - i to bez zniekształcania obiektów
w odległościach pośrednich.

Standardowe okulary do czytania zapewniają dobre widzenie w pewnym zakresie odległości – zazwyczaj w przedziale od 33 do 50 cm od oczu. Soczewki okularowe AddPower TrueForm pozwalają zobaczyć także obiekty, znajdujące się poza tym przedziałem, oferując znacznie więcej niż tradycyjne soczewki. Ich wyjątkowa konstrukcja (zmniejszenie mocy sferycznej w górnej części o 0,75 dioptrii) poprawia zarówno panoramiczność, jak i zasięg widzenia. Soczewki te spełniają zatem również oczekiwania osób z wyższymi wartościami korekcyjnymi do bliży, skarżących się na wąskie pole widzenia, występujące w tradycyjnych soczewkach do czytania i soczewkach progresywnych. Dzięki technologii TrueForm, soczewki okularowe AddPower TrueForm optymalizowane są dla każdej indywidualnej korekcji
i wykonywane z jeszcze większą precyzją - gwarantując tym samym lepsze widzenie. Technologia freeform obejmuje kalkulację soczewek punkt po punkcie, w wyniku czego powstaje mapa powierzchni, odwzorowywana w trzech wymiarach na wewnętrznej stronie soczewki.
 Dzięki temu soczewki okularowe AddPower TrueForm pozwalają cieszyć się najwyższą jakością i ostrością widzenia, w każdej sytuacji.

 

Firma: Hoya Lens Polska

Produkt: Soczewki AddPower TrueFormRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »