Technologie » Komputery

ORA-600 i Oracle Polska zapraszają na konferencję POUG

Czwarte spotkanie oficjalnej społeczności Oracle w Polsce POUG (Pint with Oracle User Group) odbędzie się w dniach 7-8 października 2016 roku w warszawskim hotelu Lord.

Ideą POUG jest budowanie grupy użytkowników technologii Oracle i organizowanie spotkań w atmosferze sprzyjającej zadawaniu pytań oraz nawiązywaniu trwałych relacji – prywatnych i biznesowych. Oprócz możliwości wysłuchania referatów światowej klasy specjalistów, uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w wieczornej imprezie integracyjnej.
 
Podczas dwudniowej konferencji na scenie pojawi się silna ekipa blisko dwudziestu ekspertów, znawców technologii Oracle z całego świata. Organizację i promocję konferencji POUG wspierają także przedstawiciele innych europejskich grup Oracle: UKOUG Scotland, BGOUG, czy HOUG. Nad poprawnością merytoryczną spotkania czuwa zespół ekspertów: Radosław Kut z Oracle Polska, Paweł Chyliński z PZU, niezależny ekspert Adam Boliński oraz Kamil Stawiarski, szef firmy ORA-600 Database Whisperers.
 
Dołącz do społeczności zrzeszającej ponad 400 aktywnych użytkowników – od administratorów po deweloperów, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem!


Wszystkie informacje i rejestracja: www.poug.org
 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »