Technologie » Komputery

Oracle Academy wzbogaca swoja ofertę o produkty marki Sun

Oracle Academy wzbogaca swoja ofertę o produkty marki Sun
Zobacz więcej zdjęć »
Uczniowie i studenci uzyskają dostęp do dodatkowych, najlepszych w branży technologii.

Oracle Academy poinformował o rozszerzeniu swojej oferty o będące w portfolio Oracle produkty marki Sun, zapewniając uczniom i studentom praktyczny dostęp do jeszcze szerszej gamy czołowych technologii wykorzystywanych dziś przez korporacje i instytucje administracji publicznej z całego świata.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Oracle Academy oferuje szkołom działającym w modelu K-12 (USA, Kanada, Australia), szkołom zawodowym oraz szkołom wyższym kompleksowe zasoby oprogramowania, program kursów, technologie udostępniane w hostingu, szkolenia dla kadry nauczycielskiej i akademickiej, pomoc techniczną oraz bazę wiedzy potrzebną w procesie certyfikacji. Nauczyciele szkolni i akademiccy mogą włączać te zasoby w programy nauczania informatyki i przedmiotów biznesowych, co pozwoli uczniom i studentom zdobywać potrzebne w branży kwalifikacje jeszcze przed rozpoczęciem pracy.

Rozszerzona oferta Oracle Academy obejmuje teraz zasoby umożliwiające organizowanie prowadzonych przez instruktorów szkoleń z zakresu produktów Sun oraz prowadzenie kursów online w ramach usługi Oracle University Knowledge Center obejmującej kursy Sun Java Passport i Sun System Administration Passport. Oferowane są też upusty na egzaminy certyfikacyjne.

Korzyści te są dostępne w ramach oferowanego przez Oracle Academy programu Zaawansowana informatyka (Advanced Computer Science option), która obejmuje także tematy z zakresu bazy danych Oracle i oprogramowania warstwy pośredniej oraz program kursów dotyczących tych zagadnień.

Oferta produktów Sun jest obecnie dostępna we wszystkich krajach świata za wyjątkiem Indii, Korei i Arabii Saudyjskiej. W krajach tych planuje się zaoferować te tematy nieco później w 2010 i 2011 r.

Akademia Oracle wspiera obecnie ponad 1 milion uczniów i studentów z 93 krajów.

„Firma Oracle systematycznie wzbogaca ofertę swoich produktów, a my cieszymy się, mogąc udostępniać te najnowsze osiągnięcia ogólnoświatowej społeczności szkolnej i akademickiej” ― powiedział Brad Saffer, wiceprezes Oracle ds. społecznych i środowiskowych. „Z naszych doświadczeń wynika, że istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów o zaawansowanych kwalifikacjach biznesowych i informatycznych. Staramy się więc udzielać uczniom i studentom pomocy w zdobywaniu wiedzy i umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w dzisiejszej konkurencyjnej gospodarce światowej”.

O Korporacji Oracle

Oracle jest największym na świecie dostawcą kompletnego, otwartego i zintegrowanego oprogramowania biznesowego oraz zestawów sprzętowych. Więcej informacji na stronie www.oracle.com

Znaki towarowe

Oracle i Java są zarejestrowanymi znakami towarowymi korporacji Oracle i/lub jej filii.

Inne nazwy mogą być znakami towarowymi zarejestrowanymi na rzecz odpowiednich osób uprawnionych.

Oracle Polska na Facebooku

http://www.facebook.com/OraclePolska

Blog Oracle Polska

http://oracle-pl.blogspot.com/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »