Technologie » Komputery

Oracle informuje o ważnych aktualizacjach pakietu rozwiązań do integracji danych

Oracle Data Integrator 12c i Oracle GoldenGate 12c to uproszczone i bardzo wydajne rozwiązania do przetwarzania w chmurze, analizy wielkich zbiorów danych i replikacji w czasie rzeczywistym.

Firma Oracle poinformowała o udostępnieniu rozwiązań Oracle Data Integrator 12c i Oracle GoldenGate 12c. Stanowią one rozszerzenie najlepszej w branży oferty oprogramowania do integracji danych. 
Produkty te pomagają zwiększyć wydajność i produktywność oraz uprościć wdrażanie. Jednocześnie udostępniają przedsiębiorstwom rozwiązania, które ułatwiają dotrzymanie kroku nowym trendom technologicznym, takim jak przetwarzanie w chmurze, analiza wielkich zbiorów danych (big data), analiza danych biznesowych w czasie rzeczywistym oraz zapewnianie ciągłej dostępności danych. 

Ścisła integracja między Oracle Data Integrator 12c i Oracle GoldenGate 12c pozwala programistom wykorzystywać oferowane przez narzędzia Oracle GoldenGate ekonomiczne możliwości rejestracji zmian w danych w czasie rzeczywistym całkowicie w ramach środowiska Oracle Data Integrator Studio. 
Ścisła integracja z bazą danych Oracle 12c zapewnia solidne podstawy do bezproblemowego wdrażania chmur prywatnych. 
Ścisła integracja z Aplikacjami Oracle, takimi jak Oracle E-Business Suite i ATG Web Commerce, umożliwia udostępnianie w czasie rzeczywistym danych na potrzeby raportowania. Zapewnia też migrację bez przestojów oraz większą wydajność i dostępność Aplikacji Oracle. 

Dzięki nowym możliwościom oferowanym przez oprogramowanie Oracle Data Integrator 12c klienci mogą liczyć na następujące korzyści: 
· Znakomita produktywność programistów, łatwość obsługi i szybkie wprowadzanie nowych produktów na rynek dzięki udostępnieniu nowego, opartego na przepływach modelu odwzorowywania, odwzorowań do wielokrotnego użytku oraz szczegółowego debugera. 
· Większa wydajność procesów integracji danych w wyniku usprawnienia obsługi równoległej. 
· Szybsze wdrażanie procesów analizy danych biznesowych w efekcie wstępnej integracji oprogramowania Oracle Data Integrator z najnowszą wersją pakietu Oracle BI Applications. 

Dzięki nowym możliwościom oferowanym przez oprogramowanie Oracle GoldenGate 12c klienci mogą liczyć na następujące korzyści: 
· Ponad dwukrotnie wyższa wydajność i uproszczona konfiguracja pakietu w przypadku korzystania z baz danych innych niż Oracle, dzięki nowej funkcji Coordinated Delivery. 
· Jeszcze większa dostępność i lepsza ochrona danych dzięki integracji z oprogramowaniem Oracle Data Guard i z mechanizmem Fast-Start Failover. 
· Lepsze zabezpieczenie danych uwierzytelniających i kluczy szyfrowania w wyniku zastosowania modułu Oracle Wallet.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »