Technologie » Komputery

Oracle Learning Cloud zaprezentowana podczas konferencji Oracle HCM World

Oracle Learning Cloud zaprezentowana podczas konferencji Oracle HCM World
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe technologie cyfrowe mają wpływ na wszystkie aspekty dotyczące kadr. Dzisiejsi pracownicy oczekują, że pracodawcy udostępnią im w pracy takie same funkcje jak te, z których korzystają na swoich prywatnych urządzeniach.

Na konferencji Oracle HCM World w Waszyngtonie firma Oracle zaprezentowała chmurę Oracle Learning Cloud. Pozwala ona zmienić sposób przeprowadzania szkoleń w przedsiębiorstwach, tak aby pracownicy mogli uczyć się w sposób społeczny i kontekstowy niezależnie od lokalizacji.

Chmura Oracle Learning Cloud stanowi nowy standard szkoleń korporacyjnych i odzwierciedla preferencje „dzieci epoki cyfrowej”, które właśnie wchodzą na rynek pracy. To rozwiązanie szkoleniowe nowej generacji uwzględnia współczesne sposoby uczenia się. Oferuje ono więcej niż tradycyjne systemy do zarządzania szkoleniami, zapewniając pracownikom lepszy dostęp do treści w odpowiednim kontekście, kontakt z ekspertami merytorycznymi oraz szerokie możliwości chmury.

Tradycyjne systemy do zarządzania szkoleniami na ogół miały charakter preskryptywny i często dostarczały odizolowane od siebie informacje, bez integracji z kluczowymi platformami społecznościowymi oraz platformami do zarządzania kadrami i kwalifikacjami. Aby wspomagać rozwój kompetencji pracowników cyfrowych oraz kształcenie przyszłych liderów, nowa platforma Oracle Learning Cloud, stanowiąca część Oracle Human Capital Management Cloud (Oracle HCM Cloud), umożliwia liderom biznesowym i kierownikom działów kadr oferowanie szkoleń opartych na rekomendacjach, przeprowadzanych pod opieką ekspertów.

Za pomocą chmury Oracle Learning Cloud liderzy biznesowi i kierownicy działów kadr mogą udostępniać treści szkoleniowe pochodzące zarówno z wewnętrznych, jak i zewnętrznych źródeł, w tym również z YouTube i Massive Open Online Courses (MooCs).

Czytaj całość artykułu tutaj: http://erp-view.pl/rozwiazania_hr/oracle_learning_cloud_zaprezentowana_podczas_konferencji_oracle_hcm_world.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »