Technologie » Komputery

Oracle OpenWorld 2019 startuje dzisiaj

Oracle powita na konferencji Oracle OpenWorld 2019 w San Francisco swoich gości, klientów i partnerów, a także miliony widzów ze 175 krajów, którzy obejrzą online tę największą i najbardziej znaczącą konferencję biznesowo-technologiczną na świecie.


Dziś rozpoczyna się w San Francisco konferencja Oracle OpenWorld 2019, największa i najbardziej znacząca konferencja biznesowo-technologiczna Oracle w tym roku.

To organizowane co rok wydarzenie odbywa się tym razem w dniach 16–19 września w centrum konferencyjnym Moscone i w całej dzielnicy South of Market. Na uczestników czeka ponad 2200 sesji, 219 pokazów Oracle i 196 stoisk wystawowych partnerów i klientów; wszystkie te punkty programu będą prezentować technologie i rozwiązania Oracle.

Przez cały tydzień Larry Ellison, prezes zarządu Oracle i dyrektor ds. technicznych, będzie pokazywał, jak Oracle nieustannie wyprzedza branżę zarządzania danymi. Opowie o najnowszych innowacjach w dziedzinie oprogramowania, infrastruktury i chmury dla autonomicznej bazy danych Oracle. Przedstawi też nowości w obszarze aplikacji Oracle Fusion Cloud, czyli jedynych aplikacji chmurowych opartych na automatycznym uczeniu. 

Prezes Oracle Safra Catz wystąpi wraz z wiodącymi twórcami produktów Oracle aby omówić, w jaki sposób umożliwiamy klientom redukcję kosztów i ograniczenie ryzyka przy jednoczesnym wprowadzaniu innowacji. Mówcy przedstawią unikalne możliwości rozwiązań zintegrowanych z chmurą Oracle, obejmujących inteligentne aplikacje, autonomiczną bazę danych i infrastrukturę chmurową Gen 2.

Konferencji Oracle OpenWorld po raz drugi będzie towarzyszyć Oracle Code One. To ważne wydarzenie dla programistów będzie poświęcone znaczeniu technologii Java dla dalszego rozwoju świata aplikacji wokół nas i zapewnianym przez nią unikatowym możliwościom. Uczestnicy zainteresowani udoskonaleniami tej technologii będą mogli posłuchać prelekcji, które wygłoszą Georges Saab (wiceprezes w dziale Java Platform Group i szef projektu OpenJDK), Mark Reinhold (główny architekt w dziale Java Platform Group), Brian Goetz (architekt języka Java) i inni wybitni specjaliści ds. technologii Java.

Oracle OpenWorld 2019 to miejsce, w którym eksperci, entuzjaści, liderzy biznesowi i wizjonerzy z każdej branży i z całego świata nawiązują relacje, uczą się i wyrażają swoje uznanie dla technologii pozwalających przedsiębiorstwom osiągać sukces. 
Można śledzić konferencję na żywo na stronie: oracle.com/openworld/live

Autor: Marek Górski


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »