Technologie » Komputery

Oracle osiąga znakomity wskaźnik cena/wydajność w najnowszym teście TPC-C

Oracle osiąga znakomity wskaźnik cena/wydajność w najnowszym teście TPC-C
Zobacz więcej zdjęć »
Baza danych Oracle 11g uzyskała rekordowy wskaźnik cena/wydajność 0,50 USD/tpmC w teście TPC-C przeprowadzonym na serwerze Dell PowerEdge z systemem Windows.

Baza danych Oracle 11g Standard Edition One ustanowiła nowy rekord świata* w teście TPC-C w kategorii cena/wydajność.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

·         Baza danych Oracle 11g Standard Edition One pracująca na serwerze Dell PowerEdge T710 z systemem operacyjnym Windows i jednym procesorem Intel Xeon E5520 2,26 GHz ustanowiła rekord świata w teście TPC-C w kategorii cena/wydajność wynikiem 0,50 USD/tpmC przy wydajności 239 392 tpmC.

·         Firma Oracle jest rekordzistą świata w kategoriach wydajności oraz wskaźnika cena/wydajność, w której zajmuje sześć pierwszych miejsc na liście dziesięciu najlepszych wyników w teście TPC-C.

·         Oracle Database 11g Standard Edition One to w pełni funkcjonalna baza danych o przystępniej cenie przeznaczona do pracy na serwerach z maksymalnie dwoma procesorami. Oferuje wydajność i zabezpieczenia klasy korporacyjnej oraz zapewnia łatwe zarządzanie i skalowalność w przypadku wzrostu potrzeb firmy, ponadto jest zgodna z bardziej zaawansowanymi wersjami bazy danych Oracle.

Wypowiedzi towarzyszące

„Oracle stale osiąga rekordowe wskaźniki cena/wydajność, co świadczy o zaangażowaniu firmy w dostarczanie klientom produktów o jak największej wartości” — powiedział Juan Loaiza, wiceprezes ds. technologii systemów w firmie Oracle. „Oracle Database 11g Standard Edition One zapewnia wysoką niezawodność, z której słyną produkty Oracle, a ponadto umożliwia klientom łatwą modernizację przy wzroście wymagań, co zapewnia im ochronę inwestycji”.

„Dell po raz kolejny pokonuje konkurencję uzyskując w standardowych branżowych testach wydajności baz danych najlepsze wskaźniki cena/wydajność w przetwarzaniu transakcji online (OLTP)” — powiedziała Sally Stevens, wiceprezes ds. marketingu platform w firmie Dell. „Wyniki te pokazują, że serwery Dell PowerEdge to doskonała platforma oferująca klientom solidne funkcje, znakomitą wydajność i wysoką wartość”.

Informacje dodatkowe

·  Oracle Database 11g Standard Edition One

·  Informacje o testach TPC-C

·  "Top 10" TPC-C w kategorii cena/wydajność

*) Stan na 18 listopada 2009.  Źródło: Transaction Processing Performance Council (TPC), www.tpc.org: Dell PowerEdge T710, 239,392 tpmC, $0.50/tpmC

O Korporacji Oracle

Oracle jest największym na świecie dostawcą oprogramowania biznesowego. Więcej informacji na stronie www.oracle.com

Znaki towarowe

Oracle jest zarejestrowanym znakiem towarowym korporacji Oracle i/lub jej filii.

Inne nazwy mogą być znakami towarowymi zarejestrowanymi na rzecz odpowiednich osób uprawnionych.

Kontakt

Katarzyna Pilarska, PR Manager Oracle Polska, tel. 0 602 410 795Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »