Technologie » Komputery

Oracle Polska zaprasza na największą imprezę jaką organizuje z myślą o swoich klientach — Oracle Day

Oracle Polska zaprasza na największą imprezę jaką organizuje z myślą o swoich klientach — Oracle Day
Zobacz więcej zdjęć »
Specjaliści Oracle zaprezentują najnowsze wersje oprogramowania Oracle, rozwiązania które miały premierę w czasie tegorocznej konferencji Oracle OpenWorld oraz zestawy sprzętowe, w tym maszynę bazodanową Exadata 2.

Oracle Polska informuje, że najważniejsza konferencja firmowa w roku 2010 została zaplanowana na 11 października 2010 roku. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą już zgłaszać swój udział w tej konferencji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

·         Główne hasło spotkania to SOFTWARE. HARDWARE. COMPLETE, co jest odzwierciedleniem aktualnej strategii Korporacji Oracle dostarczania kompletnych systemów dla biznesu. Konferencja odbędzie się w warszawskim Hotelu Sheraton.

·         W czasie Oracle Day odbędzie się ponad 50 sesji tematycznych, prezentacji oraz spotkań przygotowanych z myślą o przekazaniu najlepszej wiedzy pozwalającej na usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstw. Partnerami konferencji będą partnerzy Oracle - firmy Transition Technologies, Sygnity, GridWise Tech oraz B3 System/COPI.

·         Podczas konferencji zostaną przedstawione najnowsze rozwiązania, które miały premierę w czasie tegorocznej konferencji Oracle OpenWorld oraz nowości w zakresie bazy danych Oracle, Oracle Fusion Middleware, aplikacji Oracle, wirtualizacji, czy Business Intelligence. Odbędą się także warsztaty prezentujące rozwiązania branżowe dla sektora Usług finansowych, Telekomunikacji oraz Administracji państwowej.

·         Sesjami przykuwającymi szczególną uwagę będą z pewnością liczne prezentacje dotyczące sprzętu komputerowego. Oracle po połączeniu z firmą Sun Microsystems stał się wiodącym graczem na rynku serwerów, procesorów oraz pamięci masowych. Oracle oferuje także całe zestawy zawierające sprzęt i oprogramowanie, wśród których najbardziej znana jest Maszyna Bazodanowa Sun Oracle, czyli Exadata 2, obecnie  najszybsza na świecie maszyna do magazynowania danych oraz przetwarzania OLTP.

·         Oracle Day, oprócz dostarczania bogatego wachlarza przydatnych informacji, sprawdza się doskonale jako forum wymiany poglądów i miejsce spotkań dla przedstawicieli kadry menedżerskiej oraz dla znawców i użytkowników produktów Oracle z polskich instytucji oraz firm różnych branż gospodarki.

Informacje dodatkowe

Więcej informacji na temat imprezy Oracle Day w Warszawie znajduje się na stronie events.oracle.com. Pod tym samym adresem można także zgłosić swoje uczestnictwo w tym wydarzeniu.

O Korporacji Oracle

Oracle jest największym na świecie dostawcą kompletnego, otwartego i zintegrowanego oprogramowania biznesowego oraz zestawów sprzętowych. Więcej informacji na stronie www.oracle.com

Znaki towarowe

Oracle i Java są zarejestrowanymi znakami towarowymi korporacji Oracle i/lub jej filii.

Inne nazwy mogą być znakami towarowymi zarejestrowanymi na rzecz odpowiednich osób uprawnionych.

Kontakt

Katarzyna Pilarska, PR Manager Oracle Polska, tel. 0 602 410 795

Katarzyna.Pilarska@oracle.com

Oracle Polska na Facebooku

http://www.facebook.com/OraclePolska

Blog Oracle Polska

http://oracle-pl.blogspot.com/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »