Technologie » Komputery

Oracle prezentuje pakiet Oracle Business Process Analysis Suite 11g

Oracle prezentuje pakiet Oracle Business Process Analysis Suite 11g
Zobacz więcej zdjęć »
Pakiet jest ściśle zintegrowany z platformą Oracle Fusion Middleware; usprawnia współpracę między użytkownikami z działów biznesowych i działu informatyki oraz pomaga obniżyć koszty.

Działając zgodnie ze strategią dostarczania kompletnych, zintegrowanych i kompleksowych pakietów produktów opartych na otwartej, zgodnej ze standardami architekturze warstwy pośredniej i bazy danych, firma Oracle zaprezentowała pakiet Oracle Business Process Analysis (BPA) Suite 11g ― najnowszą wersję zestawu aplikacji do projektowania, modelowania, symulacji i optymalizacji procesów biznesowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

  • Pakiet Oracle BPA Suite 11g jest oparty na platformie do projektowania IDS Scheer ARIS i zapewnia pełniejszą integrację z pakietem Oracle SOA Suite, gwarantując lepszą współpracę użytkowników biznesowych i działu informatyki oraz maksymalną wydajność operacyjną.
  • Pakiet Oracle BPA Suite 11g oferuje kompleksowe możliwości modelowania procesów, w tym projektowanie procesów zgodnie ze wskazaną metodyką oraz modelowanie typowych procesów w ujednoliconym środowisku. Dzięki temu użytkownicy zarówno z działów biznesowych, jak i z działu informatyki, mogą korzystać z narzędzi najlepiej dostosowanych do ich specyficznych wymagań.
  • Najnowsza wersja usprawnia również zarządzanie cyklem życia procesów (Process Lifecycle Management) poprzez uproszczenie zarządzania zmianami w procesach. Zapewnia także pełniejszy wgląd w działalność biznesową dzięki lepszemu wglądowi w procesy i sprawniejszemu tworzeniu raportów. 

Bezproblemowa integracja, lepsza współpraca i większa wydajność procesów biznesowych

  • Pakiet Oracle BPA Suite oferuje kompleksowe możliwości modelowania, symulacji i analizy procesów biznesowych przedsiębiorstwa oraz tworzenia raportów na ich temat. Analitycy i architekci biznesowi mogą teraz rejestrować kompleksowe procesy biznesowe z wykorzystaniem standardowych notacji, w tym standardów BPMN i EPC oraz schematów Value Chain Diagrams.
  • Pakiet Oracle BPA Suite ułatwia współpracę między analitykami biznesu a korzystającymi z ich analiz użytkownikami z działów biznesowych za pomocą modułu Process Publisher ― komponentu internetowego, który umożliwia współużytkowanie procesów i związanych z nimi danych. Współpracę wzbogaca dwustronna integracja między pakietem Oracle BPA Suite a programem Oracle BPEL Process Manager wchodzącym w skład pakietu Oracle SOA Suite. 

Nowa wersja pakietu oferuje następujące rozszerzenia:

  • Ujednolicony serwer i repozytorium systemu ARIS: umożliwia bezproblemowe współużytkowanie procesu i związanych z nim metadanych przez produkty z pakietu Oracle BPA Suite oraz inne produkty na platformie ARIS, takie jak ARIS IT Architect i ARIS Balanced Scorecard.
  • Dwustronna integracja z platformą Oracle SOA 11g: umożliwia użytkownikom z działów biznesowych i działu informatyki rozpoczęcie pracy od współużytkowanych meta danych i następnie automatyczną konwersję modeli procesów na aplikacje kompozytowe SOA oparte na architekturze SCA, aby umożliwić szybkie i merytorycznie poprawne opracowywanie procesów.
  • Wykrywanie i identyfikacja usług: oferuje integrację z repozytoriami UDDI i WSIL, aby ułatwić oparte na procesach wykrywanie usług.
  • Rozszerzone możliwości tworzenia raportów: udostępnia nowe raporty z symulacji, które zapewniają lepszy wgląd w procesy. Nowy graficzny edytor raportów Report Editor upraszcza tworzenie raportów i umożliwia użytkownikom szybkie tworzenie niestandardowych, przeznaczonych dla określonych odbiorców opcji analiz procesów i prezentacji wynikowych.
  • Nowe funkcje Version Management (zarządzanie wersjami) i Change Management (zarządzanie zmianami). Funkcja Version Management zapewnia optymalną obsługę dokumentowania procesów, umożliwiając śledzenie historii opisów procesów oraz procesu udoskonalania. Funkcja Change Management pomaga dodawać i śledzić propozycje udoskonaleń w celu zapewnienia ciągłego ulepszania procesów. 
O Korporacji Oracle

Oracle jest największym na świecie dostawcą oprogramowania biznesowego. Więcej informacji na stronie www.oracle.com

Znaki towarowe

Oracle jest zarejestrowanym znakiem towarowym korporacji Oracle i/lub jej filii.

Inne nazwy mogą być znakami towarowymi zarejestrowanymi na rzecz odpowiednich osób uprawnionych.

Kontakt

Katarzyna Pilarska, PR Manager Oracle Polska, tel. 0 602 410 795Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »