Technologie » Komputery

Oracle przedstawia aplikację Oracle Fusion Tap na iPada

Oracle Fusion Tap, to aplikacja mobilna która zapewnia większą produktywność pracowników w każdym miejscu i czasie.

Firma Oracle poinformowała o dostępności Oracle Fusion Tap, specjalizowanej aplikacji na iPada, która wyznacza nowy poziom produktywności użytkowników w podróży.

·        Oracle Fusion Tap współdziała z aplikacjami korporacyjnymi działającymi w chmurze i usługami z pakietu Oracle Application Cloud Services, a wymaga tylko jednej prostej instalacji z Apple App Store.

·        Oracle Fusion Tap automatycznie dostosowuje się do potrzeb użytkownika i oferuje mu w atrakcyjnej formie podstawowe funkcje, które pozwalają wydajnie pracować i prowadzić działalność biznesową nawet z dala od swojego biurka.

·        Aplikacja Oracle Fusion Tap, opracowana specjalnie  z myślą o iPadzie i pracownikach mobilnych, zapewnia dostęp zarówno przez połączenie internetowe, jak i bez niego.

·        Dzięki pogrupowaniu funkcji w trzech kluczowych obszarach — „połączenia”, „analizy” i „praca” — użytkownik może łatwo i bezpośrednio połączyć się ze wszystkim, co jest mu potrzebne do pracy.

·        Oracle Fusion Tap umożliwia użytkownikom łączenie się z właściwymi osobami w odpowiednim czasie oraz szybkie uzyskiwanie odpowiedzi na pytania i rozwiązywanie problemów.

·        Oracle Fusion Tap daje także użytkownikom dostęp do wskaźników wydajności oraz umożliwia bieżące zarządzanie pracownikami i automatyzację pracy działu sprzedaży.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »