Technologie » Internet

Oracle przyspiesza migrację do chmury dzięki nowym usługom Oracle Cloud Lift

Jednym z problemów związanych z wdrażaniem chmury jest wysiłek związany z migracją. Aby uprościć ten proces, Oracle wprowadził usługi Oracle Cloud Lift Services, które zapewniają klientom dostęp do narzędzi i zasobów w celu szybkiej migracji ich obciążeń do platformy Oracle Cloud Infrastructure.

Oracle oferuje zasoby Cloud Lift Services bez dodatkowych kosztów wszystkim obecnym i nowym klientom Oracle Cloud na całym świecie. „Nasi klienci chcą bezproblemowej ścieżki przejścia do chmury, uzupełnionej o praktyczne wskazówki, odpowiednią architekturę i wsparcie, które im zapewniamy” - powiedział Vinay Kumar, wiceprezes Oracle, szef działu Cloud Infrastructure. „Usługi Oracle Cloud Lift to tylko jedna z kilku zmian, które wdrażamy, aby przyspieszyć sukces klientów w Oracle Cloud”.

Nowy program Oracle zapewnia pojedynczy punkt kontaktowy dla wszystkich usług technicznych i usuwa bariery wiedzy specjalistycznej w zakresie wdrażania usług OCI, skracając czas uzyskiwania rezultatów biznesowych i stwarzając szybsze możliwości wprowadzania innowacji. Dzięki usługom Oracle Cloud Lift Services klienci uzyskują dostęp do inżynierów Oracle i najlepszych usług technicznych, które przyspieszyły migrację do OCI u wielu klientów – takich, jak Seattle Sounders FC, Cargill, czy Rice University. W ramach programu klienci będą mieli dostęp do zasobów obejmujących takie zagadnienia, jak analiza wydajności, architektura aplikacji, metodyki migracji i wsparcie w czasie rzeczywistym. Oracle będzie współpracować z klientami, do czasu, aż ich obciążenia nie osiągną etapu produkcyjnego i pomogą przeszkolić personel w zakresie najlepszych praktyk, aby mieli oni wiedzę niezbędną do dalszego rozwoju środowiska.

Powiedzieli na nowej ofercie Oracle 

„Usługi Oracle Cloud Lift wraz z ofertami chmurowymi Infosys Cobalt pomagają naszym wspólnym klientom przyspieszyć pracę związaną z migracją do chmury i modernizacją ich środowiska w celu uzyskania szybszych wyników biznesowych. Jako partner zapewniamy klientom sukces dzięki programom transformacji opartym na wynikach, które pomagają firmom stać się odpornymi, elastycznymi i konkurencyjnymi ”- powiedział Gopikrishnan Konnanath, starszy wiceprezes i dyrektor ds. usług Oracle w firmie partnerskiej Infosys.

Cargill to wiodąca globalna korporacja spożywcza współpracująca z rolnikami, sprzedawcami, rządami i innymi organizacjami, na rzecz zrównoważonego rozwoju. „W firmie Cargill stale szukamy nowych sposobów ulepszania i rozwijania naszej działalności. Architekci chmury Oracle pomogli nam w migracji przy pomocy programu Oracle Cloud Lift Services i sprawili, że przejście na usługi Cargill w chmurze Oracle przebiegło bezproblemowo, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa” - powiedział Terence Schofield, dyrektor ds. Technologii handlu ilościowego w firmie Cargill.

Opracował: Marek Górski Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »