Technologie » Komputery

Oracle rozszerza produkty Primavera P6 Enterprise Project Portfolio Management i Contract Management

Oracle rozszerza produkty Primavera P6 Enterprise Project Portfolio Management i Contract Management
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Oracle poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowych wersji produktów Oracle Primavera P6 Enterprise Project Portfolio Management i Oracle Primavera Contract Management, rozszerzając możliwości pakietu Oracle Primavera w zakresie zarządzania portfelem projektów.

Nowe wersje ― Primavera P6 Enterprise Project Portfolio Management 7.0 i Primavera Contract Management 13 ― są znacznie łatwiejsze w obsłudze oraz zapewniają znacznie większe możliwości integracji i współpracy.

·         Nowością jest możliwość uzyskania dostępu do produktów Oracle Primavera P6 Enterprise Project Portfolio Management 7.0 i Contract Management 13 przez Internet, co umożliwia profesjonalne zarządzania projektami online. Dostęp ten może uzyskać każda osoba pracująca nad projektem lub programem, z dowolnego miejsca.

·         Nowe funkcje w najnowszej wersji rozwiązania Primavera P6 Enterprise Project Portfolio Management pomagają przedsiębiorstwom skutecznie zarządzać portfelami projektów, programami i projektami dowolnej wielkości i złożoności oraz realizować je poprzez udostępnienie funkcjonalności opartej na rolach.

·         Ułatwiające obsługę i kontrolę wersji rozszerzenia do produktu Oracle Primavera Contract Management zapewniają kompleksową kontrolę nad projektami, umożliwiając zarządzanie zmianami w dokumentach i projektach, łagodzenie wpływu tych zmian oraz realizację projektów zgodnie z harmonogramem i budżetem, a także zapewniając wgląd w to, jak wprowadzane zmiany wpływają na ogólny plan realizacji projektu.

·         Nowe wersje świadczą o konsekwentnym dążeniu firmy Oracle do udostępniania kompleksowego pakietu produktów PPM klasy korporacyjnej, które spełniają wszystkie najważniejsze wymagania kluczowych branż, w tym branży inżynieryjno-budowlanej, sektora publicznego, przemysłu lotniczego i obronnego, branży paliwowej i produkcyjnej oraz sektora usług komunalnych.

·         Nowe rozwiązania zapewniają obsługę platformy Oracle Universal Content Management (UCM) oraz aplikacji Microsoft SharePoint. Obsługa systemów do zarządzania treścią w przedsiębiorstwie umożliwia firmom współpracę przy rozwiązywaniu problemów, pozwala też wykorzystać wcześniejsze inwestycje w zarządzanie treścią, zarządzać dokumentacją projektów oraz zachować jedną aktualną wersję treści projektu.

Wypowiedź towarzysząca

„Nowe wersje produktów Oracle Primavera P6 i Contract Management to niedrogie i łatwe w obsłudze, oparte na rolach rozwiązania, które umożliwiają każdemu pracownikowi przedsiębiorstwa udział w realizacji projektu lub programu, z dowolnego miejsca, poprzez skorzystanie ze środowiska do pracy zespołowej” ― powiedział Joel Koppelman, wiceprezes i dyrektor ogólnoświatowego działu ds. rozwiązań Oracle Primavera (Oracle Primavera Global Business Unit). „Dzięki tym nowym rozwiązaniom firma Oracle potwierdziła swoje konsekwentne dążenie do wprowadzania innowacji w dziedzinie zarządzania portfelami projektów oraz wprowadzania rozwiązań do zarządzania takimi portfelami na skalę całego przedsiębiorstwa”.

Informacje dodatkowe

·        Oracle Primavera Enterprise Project Portfolio Management

·        Oracle Primavera P6 Release 7.0 Enterprise Project Portfolio Management

·        Oracle Primavera Contract Management

·        Oracle Primavera Resource Library

Od ponad 32 lat Oracle jest liderem innowacji technologicznej wpływającym na sposoby prowadzenia biznesu. Więcej informacji na temat najnowszych technologii Oracle oraz historii innowacji można znaleźć w witrynie Innovation Showcase pod adresem oracle.com/innovation. Konferencja Oracle OpenWorld (11-15 października) umożliwia kontakt z twórcami innowacyjnych rozwiązań z firmy Oracle i z firm partnerskich. Więcej informacji pod adresem oracle.com/openworld.

O Korporacji Oracle

Oracle jest największym na świecie dostawcą oprogramowania biznesowego. Więcej informacji na stronie www.oracle.com

Znaki towarowe

Oracle jest zarejestrowanym znakiem towarowym korporacji Oracle i/lub jej filii.

Inne nazwy mogą być znakami towarowymi zarejestrowanymi na rzecz odpowiednich osób uprawnionych.

Kontakt

Katarzyna Pilarska, PR Manager Oracle Polska, tel. 0 602 410 795Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 1 dzień:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »