Technologie » Komputery

Oracle rozwija usługi w chmurze

Oracle uzupełnia platformę chmury o usługi opracowywania i wdrażania oprogramowania oparte na języku JavaScript, co jeszcze bardziej rozszerza jej ofertę usług chmurowych związanych z technologią Java.

Firma Oracle wprowadziła nowe rozwiązania dostępne w chmurze, które rozszerzają jej linię produktów dla programistów o nowe usługi, zestawy narzędzi oraz zaktualizowane środowiska programistyczne przeznaczone dla programistów JavaScript i Java. Nowe produkty świadczą o zwiększonym zaangażowaniu Oracle w obsługę programistów Java i JavaScript, jak również użytkowników biznesowych. Zapewniają one większy wybór i elastyczność, co pomaga w przyspieszeniu opracowywania i wdrażania aplikacji w środowiskach programistycznych wykorzystujących wiele języków programowania

Czytaj całość artykułu tutaj:Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »