Technologie » Komputery

Oracle udostępnił platformę Oracle Commerce Cloud

Oracle Commerce Cloud ułatwia przedsiębiorstwom szybkie tworzenie, łatwe optymalizowanie i sprawne rozbudowywanie systemów sprzedaży.


Oracle rozszerzył ofertę aplikacji z serii Oracle Customer Experience (CX) o nowy element: Oracle Commerce Cloud. Jest to elastyczne i skalowalne rozwiązanie, dostarczane w trybie SaaS, działające na platformie Oracle Public Cloud. Rozwiązanie jest oparte na najnowszej technologii handlu elektronicznego i zostało opracowane z myślą o stymulowaniu innowacji i szybkiego rozwoju przy równoczesnym uproszczeniu zarządzania systemem informatycznym i obniżeniu kosztów. 

Nowoczesna infrastruktura SaaS umożliwia proste i szybkie wdrożenie bogatych funkcjonalnie, sprawnie reagujących serwisów online, dostępnych zarówno z komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych. Rozwiązanie udostępnia specjalistom ds. sprzedaży i marketingu serwis online, który jest natychmiast gotowy do użytku, konfigurowalny, ze wstępnie zintegrowanymi funkcjami handlu elektronicznego, takimi jak wyszukiwanie, nawigacja, rekomendacje, promocje, raporty, płatności, szablony projektowe czy optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek. Ponadto w ramach jednolitej konsoli zarządzania obsługą użytkownika dostępne są funkcje zarządzania katalogiem, treściami, projektami i merchandisingiem. 

Najważniejsze cechy:
•  Łatwa obsługa i funkcje handlu elektronicznego: Ujednolicone funkcje handlowe, a także funkcje wyszukiwania i nawigacji oraz zarządzania umożliwiają pełną kontrolę nad serwisem. Ponadto rozwiązanie udostępnia gotowe motywy, układy strony i modularne widżety, które z jednej strony ułatwiają szybkie uruchomienie prostego serwisu, a z drugiej strony pozwalają na szybkie i łatwe integrowanie rozszerzeń bądź tworzenie własnych rozszerzeń.
•  Nieograniczone możliwości dostosowywania i rozszerzania: Specjaliści ds. sprzedaży i marketingu mogą tworzyć atrakcyjne, sprawnie reagujące serwisy działające na różnych urządzeniach z interfejsem opartym na HTML5. Rozwiązanie udostępnia interfejsy API, które pozwalają na dodawanie własnych funkcji bądź integrację z innymi systemami.
•  Nowoczesna chmura: Rozwiązanie Oracle Commerce Cloud jest oparte na architekturze znacznie ułatwiającej opracowywanie aplikacji. Integracja z innymi aplikacjami Oracle przy użyciu interfejsów PaaS, JavaCloud i Developer Cloud ułatwia szybkie włączenie różnych elementów oferty Oracle Cloud Applications bądź technologii innych firm.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »