Technologie » Komputery

Oracle wprowadza na rynek nową wersję pakietu Oracle Business Intelligence Applications

Oracle wprowadza na rynek nową wersję pakietu Oracle Business Intelligence Applications
Zobacz więcej zdjęć »
W nowym, dostępnym już w sprzedaży pakiecie Oracle Business Intelligence (BI) Applications w wersji 7.9.6.1 wprowadzono nowy komponent Oracle Spend Classification, zapewniający integrację z pakietem Oracle JD Edwards World oraz rozszerzoną obsługę platform innych producentów.

Pakiet Oracle BI Applications, wchodzący w skład platformy Oracle Fusion Middleware, to kompleksowy zestaw skonfigurowanych fabrycznie aplikacji analitycznych, które umożliwiają prewencyjne podejmowanie lepiej uzasadnionych decyzji oraz prowadzą do optymalizacji wydajności w przedsiębiorstwie.

·         Towarzyszący aplikacjom Oracle Procurement i Spend Analytics komponent Oracle Spend Classification to nowy moduł pakietu Oracle BI Applications, który pomaga działom zaopatrzenia w klasyfikacji wydatków według określonych celów. Moduł Oracle Spend Classification jest wyposażony w bazę wiedzy analizującą wzorce zakupowe przedsiębiorstwa oraz wykorzystuje moduł Oracle Data Mining w celu automatycznej klasyfikacji wydatków. Dzięki temu kierownicy ds. zaopatrzenia uzyskują lepszy wgląd w strukturę wydatków, mogą lepiej identyfikować możliwości obniżenia kosztów oraz skuteczniej negocjować z dostawcami.

·         Aplikacja Oracle Financial Analytics jest wyposażona w skonfigurowane fabrycznie mapy wyodrębniania, przekształcania i ładowania danych, umożliwiające pobieranie danych z pakietu Oracle E-Business Suite, aplikacji PeopleSoft Enterprise, Oracle Siebel CRM, Oracle JD Edwards Enterprise One i obecnie także z aplikacji JD Edwards World Financial Management.

·         Pakiet Oracle BI Applications 7.9.6.1 zapewnia również obsługę pakietu Oracle E-Business Suite 12.1.1. W pakiecie Oracle BI Applications 7.9.6.1 aplikacje Oracle Loyalty Analytics, Oracle Price Analytics i Oracle Project Analytics teraz dostępne są w 28 językach.

·         Pakiet Oracle BI Applications 7.9.6.1 jest ściśle zintegrowany z bazą danych Oracle Database 11g oraz nadaje się doskonale do stosowania w hurtowniach danych działających w oparciu o maszynę bazodanową Sun Oracle Database Machine.

Informacje dodatkowe

Od ponad 32 lat Oracle jest liderem innowacji technologicznej wpływającym na sposoby prowadzenia biznesu. Więcej informacji na temat najnowszych technologii Oracle oraz historii innowacji można znaleźć w witrynie Innovation Showcase pod adresem oracle.com/innovation. Konferencja Oracle OpenWorld (11-15 października) umożliwia kontakt z twórcami innowacyjnych rozwiązań z firmy Oracle i z firm partnerskich. Więcej informacji pod adresem oracle.com/openworld.

O Korporacji Oracle

Oracle jest największym na świecie dostawcą oprogramowania biznesowego. Więcej informacji na stronie www.oracle.com

Znaki towarowe

Oracle jest zarejestrowanym znakiem towarowym korporacji Oracle i/lub jej filii.

Inne nazwy mogą być znakami towarowymi zarejestrowanymi na rzecz odpowiednich osób uprawnionych.

Kontakt

Katarzyna Pilarska, PR Manager Oracle Polska, tel. 0 602 410 795Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »