Technologie » Komputery

Oracle wprowadza na rynek nowe rozwiązanie SPARC Supercluster

Oracle wprowadza na rynek nowe rozwiązanie SPARC Supercluster
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Oracle zaprezentowała rozwiązanie SPARC Supercluster oparte na serwerach SPARC T3 i M5000. Nowe rozwiązanie firmy Oracle to kompleksowa infrastruktura do obsługi środowisk RAC z bazą danych Oracle.

Rozwiązanie SPARC Supercluster jest oparte na architekturze wykorzystanej w teście TPC-C, w którym firma Oracle osiągnęła nowy rekordowy wynik.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W jej skład wchodzą serwery SPARC, technologia FlashFire, przełącznik InfiniBand QDR, system operacyjny Oracle Solaris oraz urządzenie pamięci masowej ZFS.

·         Rozwiązanie Oracle SPARC Supercluster pojawi się w sprzedaży w następnym roku kalendarzowym. Będzie dostępne w konfiguracjach opartych na serwerach T3-2, T3-4 i M5000.

·         W szczególności, w skład wszystkich trzech konfiguracji rozwiązania SPARC Supercluster wchodzą serwery SPARC T3 lub M5000, serwery Sun ZFS Storage 7420 oraz przełączniki Sun Network ZFS InfiniBand Gateway.

·         Dzięki wzbogaceniu swojej oferty o rozwiązanie SPARC Supercluster firma Oracle nadal wyznacza standard w dziedzinie systemów baz danych, zapewniając klientom maksymalne korzyści poprzez udostępnienie im bazy danych o wyjątkowo wysokiej wydajności w postaci kompleksowego i przetestowanego pakietu.

Wypowiedź towarzysząca

„SPARC Supercluster to nowa seria maszyn bazodanowych ogólnego zastosowania obejmująca oprogramowanie, serwery, rozwiązania sieciowe i pamięć masową” ― powiedział Larry Ellison, dyrektor generalny firmy Oracle. „Połączenie światowej klasy oprogramowania firmy Oracle z najnowszymi innowacjami sprzętowymi w postaci nowych serwerów opartych na architekturze SPARC T3 sprawia, że baza danych Oracle działa szybciej niż wszystkie inne wcześniejsze rozwiązania”.

Informacje dodatkowe

·        Oracle Sun SPARC Enterprise Servers

·        Oracle – wyniki testów porównawczych

·        Oracle w serwisach społecznościowych: Performance blogsTwitter, Facebook

·        Obejrzyj Webcast i przyłącz się do dyskusji w serwisach Twitter oraz #oraclesun

 

Kontakt

Katarzyna Pilarska, PR Manager Oracle Polska, tel. 0 602 410 795

Katarzyna.Pilarska@oracle.com

Oracle Polska na Facebooku

http://www.facebook.com/OraclePolska

Blog Oracle Polska

http://oracle-pl.blogspot.com/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »