Technologie » Komputery

Oracle wprowadza na rynek system Oracle Documaker 11.5

Oracle wprowadza na rynek system Oracle Documaker 11.5
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowsza wersja zaawansowanego rozwiązania Oracle do automatycznego przetwarzania dokumentów zapewnia większą produktywność dzięki łatwym w obsłudze nowym funkcjom.

Firma Oracle wprowadziła do oferty oprogramowanie Oracle Documaker 11.5, najnowszą wersję swojego czołowego rozwiązania do automatyzacji przetwarzania dokumentów ubezpieczeniowych, wyposażoną w ponad 90 rozszerzeń wprowadzonych pod wpływem opinii klientów i dzięki analizie potrzeb rynku.

Najważniejsza nowa funkcja systemu Oracle Documaker 11.5 to przeznaczony do tworzenia treści moduł dodatkowy do programu Microsoft Word. Moduł ten umożliwia użytkownikom biznesowym łatwe tworzenie treści za pomocą znanego oprogramowania, natomiast działy informatyki mogą wciąż korzystać z możliwości narzędzia do projektowania Documaker Studio w celu obsługi tych dokumentów.

Oracle Documaker jest systemem adaptacyjnym, opartym na regułach, i można go łatwo konfigurować odpowiednio do potrzeb ubezpieczycieli wynikających z prowadzonej działalności biznesowej. Użytkownicy biznesowi mogą na przykład łatwo zmienić język dokumentów lub szybko wygenerować bogate w treści materiały informacyjne wspomagające wprowadzanie na rynek nowego produktu, takich jak dokumenty polis lub materiały handlowe i marketingowe.

System oferuje jeszcze inne ważne funkcje, a w tym m.in.:

· rozszerzenia systemu publikacji, takie jak ulepszona funkcja udostępniania treści multimedialnych w Internecie lub pocztą elektroniczną oraz ulepszona funkcja drukowania broszur w celu wspomagania kampanii marketingowych i udostępniania materiałów informacyjnych;

· nowe i rozszerzone narzędzia do konwersji, które ułatwiają migrację z systemów starszego typu, pomagając jednocześnie firmom w zachowaniu spójności danych;

· rozszerzone możliwości dołączania załączników, w tym obsługa 22 dodatkowych typów plików, które można dołączać do dokumentów, w tym wiadomości e-mail oraz plików z programów MS Word, Excel i PowerPoint;

· dodatkowe możliwości obsługi wielojęzycznej, aby wesprzeć ubezpieczycieli regionalnych i globalnych;

· dodatkowe rozszerzenia reguł oraz większa łatwość obsługi systemów rozwoju i uruchamiania.

Wypowiedź towarzysząca
„Firmy ubezpieczeniowe poszukują dziś bardziej efektywnych i wydajnych sposobów wspomagania automatyzacji przetwarzania dokumentów, która stanowi obecnie podstawę każdej działalności ubezpieczeniowej" - powiedział Srini Venkatasantham, dyrektor ds. strategii rozwoju produktów w dziale Oracle Insurance. „System Oracle Documaker 11.5 zaspokaja tę potrzebę, udostępniając użytkownikom biznesowym nowe możliwości szybkiego przygotowywania i generowania materiałów informacyjnych oraz zarządzania nimi w przedsiębiorstwie. Pozwala też działom informatyki zachować ogólną kontrolę nad procesem produkcji dokumentów. Równowaga taka pomaga obniżyć koszty i usprawnić współpracę w ramach firmy".

Informacje dodatkowe

  • Oracle Insurance
  • Oracle Documaker
  • Oracle Documaker Group
  • Oracle Insurance Blog

O Korporacji Oracle

Oracle jest największym na świecie dostawcą kompletnego, otwartego i zintegrowanego oprogramowania biznesowego oraz zestawów sprzętowych. Więcej informacji na stronie www.oracle.com

Znaki towarowe

Oracle i Java są zarejestrowanymi znakami towarowymi korporacji Oracle i/lub jej filii.

Inne nazwy mogą być znakami towarowymi zarejestrowanymi na rzecz odpowiednich osób uprawnionych.

Kontakt

Katarzyna Pilarska, PR Manager Oracle Polska, tel. 0 602 410 795

Oracle Polska na Facebooku http://www.facebook.com/OraclePolska

Blog Oracle Polska
http://oracle-pl.blogspot.com/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »