Technologie » Komputery

Oracle wprowadza Program Innovate

Oracle wprowadza Program Innovate
Zobacz więcej zdjęć »
Beneficjentami nowej inicjatywy Oracle będą studenci, absolwenci i przedsiębiorcy, którzy mają innowacyjny pomysł biznesowy oparty na technologii Oracle, a którym brakuje odpowiednich zasobów, potrzebnych do jego wcielenia w życie.

Oracle Polska informuje, że w lutym b.r. został w naszym kraju uruchomiony program wspierania cennych inicjatyw biznesowych, który otrzymał nazwę "Program Innovate". Oficjalna inauguracja programu odbędzie się 3 marca 2010 roku. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Program Innovate, to inicjatywa skierowana do studentów, absolwentów i młodych przedsiębiorców, którzy mają innowacyjny pomysł biznesowy oparty na informatycznej technologii Oracle. Zadaniem programu jest stworzenie odpowiedniego środowiska (inkubatora), w którym autorzy najlepszych projektów otrzymają szansę na ich szczegółowe opracowanie i takie przygotowanie do realizacji, aby mogły osiągnąć komercyjny sukces. 

Budowanie inkubatora dla projektów biznesowych odbywa się przy udziale partnerów programu. Są nimi firmy i instytucje które będą pomagały we wszystkich aspektach wybranych projektów - od merytorycznego przygotowania, poprzez szkolenia technologiczne, aż do wsparcia finansowego. 

Aby przystąpić do programu, należy zarejestrować się na internetowej stronie Innovate i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wybrane projekty zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu, w którym autorzy wezmą udział w warsztatach Oracle Innovate Days, a następnie rozpoczną działanie w inkubatorze, w którym będą mogli korzystać z środków finansowych, szkoleń oraz wsparcia dedykowanych mentorów. 

Polscy partnerzy Oracle w programie Innovate: 

*Politechnika Poznańska - członek CESAER (Conference of European Schools for Advanced Engineering Education and Research) – organizacji skupiającej najlepsze politechniki i uniwersytety techniczne w Europie; 

*Dom Maklerski IDMSA - niezależne, niebankowe, dynamicznie rozwijające się biuro maklerskie. 

Możliwości oferowane przez Innovate: 

*fundusze na przygotowanie i rozwój działalności; 

*wsparcie marketingowe i technologiczne; 

*bezpłatne roczne członkostwo w Oracle PartnerNetwork; 

*warsztaty ze specjalistami dedykowanymi przez partnerów programu. 

"Problemem każdego wynalazcy i odkrywcy jest znalezienie odpowiedniego źródła finansowania, które pozwoliłoby jego pomysł wcielić w życie" – komentuje Andrzej Dopierała, Prezes Oracle Polska. "Program Innovate daje możliwość przekształcenia wartościowej idei w gotowy produkt, skupiając się na kombinacji takich elementów jak pasja, przedsiębiorczość i technologia. Dzięki temu połączeniu, najcenniejsze inicjatywy biznesowe pod okiem doświadczonych partnerów dadzą owoc w postaci innowacyjnych rozwiązań i przyczynią się do stymulowania polskiej gospodarki". 

Informacje dodatkowe 

Wszystkie potrzebne informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na oficjalnej stronie programu: www.oracleinnovate.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »