Dom » Wnętrza

Orb-It™ - stylowy i niezbędny w domu

Orb-It™ - stylowy i niezbędny w domu
Zobacz więcej zdjęć »
Orb-It™ od Black & Decker to stylowy odkurzacz ręczny o nowoczesnym wzornictwie. Orb-It™ łączy w sobie elegancję, kompaktowość i użyteczność. Dzięki niemu możemy w każdej chwili zadbać o czystość najbliższego otoczenia.
Innowacyjny a zarazem dekoracyjny design Orb-ItTM od Black & Decker wyróżnia ten odkurzacz ręczny na tle innych dostępnych na rynku. Stylistyka Orb-ItTM pozwala idealnie dopasować go do wystroju wnętrza i sprawia, że wygląda doskonale nawet pozostawiony na blacie kuchennym, biurku czy stoliku. Jednak zalety Orb-ItTM to nie tyko wzornictwo, ale także funkcjonalność zagwarantowana przez ponadprzeciętnie kompaktową budowę i niską wagę odkurzacza. Orb-ItTM może być używany do bieżącego porządkowania otoczenia, odkurzenia biurka czy kuchennego blatu, stołu po rodzinnym obiedzie, sofy na której wylegiwał się nasz pupil, czy też rozsypanych na podłodze okruchów.

Aby rozpocząć pracę Orb-ItTM 4,8V wystarczy rozłożyć rękojeść, następuje wówczas wysunięcie końcówki zasysającej, oraz nacisnąć przycisk start. Odkurzacz zacznie zasysać nieczystości do 180 ml zbiornika z filtrem, zamykanego przeźroczystym wieczkiem, przez które doskonale widać poziom zapełnienia. Orb-ItTM 4,8V wyposażony jest w obrotową ładowarkę 360 stopni stanowiąca jednocześnie podstawkę do odkurzacza oraz uchwyt na dodatkowe końcówki do sprzątania miejsc trudnodostępnych - szczelinową i szczotkową. O poziomie naładowania odkurzacza informuje dyskretna, niebieska dioda LED.

Odkurzacz Orb-ItTM 4,8V został wykończony wysokiej jakości lakierem metalicznym. Dostępny jest w 6 kolorach: Cherry Red, Barium Green, Electric Blue, Metallic Black, Pearl White oraz Pearl Magneta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »