Dom » Wnętrza

ORTO Diamentem Meblarstwa!

ORTO Diamentem Meblarstwa!
Zobacz więcej zdjęć »
W dniu 4 grudnia 2018 roku odbyła się uroczysta gala finałowa 12. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”. Główne wyróżnienie i statuetkę „Diament Meblarstwa 2018” w kategorii „Strefa przechowywania – klasa premium” zdobył system kolumnowy ORTO firmy Komandor.
W tym roku oficjalne wręczenie nagród odbyło się w sali GOLD Centrum Konferencyjnego na Stadionie Legii Warszawa. Na wydarzeniu obecni byli przedstawiciele nagrodzonych firm, organizatorzy, jury konkursowe oraz zaproszeni goście. Nagrodę główną w kategorii „strefa przechowywania - klasa premium" za system kolumnowy ORTO w imieniu firmy Komandor odebrał Prezes firmy Komandor SA, Pan Mariusz Głogowski. Po zakończeniu ceremonii wszyscy uczestnicy mieli okazję zwiedzić z przewodnikiem strefę sportową i biznesową stadionu.

Najlepszy w swojej kategorii
Do tegorocznej edycji konkursu „Diament Meblarstwa" przystąpiło blisko 90 uczestników, którzy zgłosili ponad 130 produktów: mebli, akcesoriów wyposażenia wnętrz i komponentów. Kapituła złożona z aż 51 ekspertów analizowała produkty pod względem wzornictwa, zgodności z aktualnymi trendami w architekturze wnętrz, innowacyjności i zaawansowania technologicznego. Bardzo ważnym elementem wpływającym na końcową ocenę miała także ergonomia zgłaszanych produktów. System kolumnowy ORTO zdobył największą liczbę jurorskich głosów, stając się liderem w swojej kategorii. Wyróżnienie to jest wiarygodnym potwierdzeniem, że produkt przekonuje swoim nowatorskim designem i rozwiązaniami funkcjonalnymi.

- Pracując nad ORTO, myśleliśmy o stworzeniu systemu, który będzie dawał użytkownikom bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Kolorystyka oraz design rozwiązania sprawiają, że sprawdzi się ono w każdym wnętrzu, nie tylko w garderobie, ale także w salonie, kuchni czy sypialni. Mebel o prostej, a zarazem wyrafinowanej estetyce wtapia się w stylistykę pomieszczenia, podkreśla jego charakter, jednak nie przytłacza formą. Jest to system lekki, lecz pełen wyrazu. Jesteśmy z niego bardzo dumni i cieszymy się, że został doceniony przez tak znamienite jury konkursu „Diament Meblarstwa 2018"- mówi Mariusz Głogowski, Prezes Komandor SA.

W skład kapituły konkursu wchodzą architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci branżowi, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Organizatorem konkursu „Diament Meblarstwa" jest Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA.
System kolumnowy ORTO odzwierciedla najnowsze światowe kierunki w projektowaniu. Minimalistyczny w charakterze system łączy modne rozwiązania z wysoką funkcjonalnością. Smukły profil oraz bardzo duży wybór półek, szuflad, szafek, drążków daje wiele możliwości aranżacji każdego wnętrza. System znajdzie swoje zastosowanie w garderobach i wnękach. Dzięki swojej uniwersalności może stać się wyróżniającym elementem salonu oraz kuchni. Mnogość kompozycji pozwala na stworzenie konstrukcji wg indywidualnych potrzeb. System ORTO dostępny jest w trzech najmodniejszych odcieniach: bieli, anody naturalnej i matowego grafitu. Jego uzupełnienie stanowi szeroki wybór funkcjonalnych i praktycznych akcesoriów.
***

O firmie Komandor:
Od ponad 25 lat firma Komandor dostarcza meble najwyższej jakości, które ze względu na swoją funkcjonalność, trwałość i stylowe wzornictwo zdobywają coraz szersze grono odbiorców. Firma Komandor rozpropagowała w Polsce systemy drzwi przesuwnych i jako pierwsza zbudowała dedykowaną sieć ich sprzedaży, dlatego nazwa Komandor stała się dla wielu synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi.
Dziś w bogatej ofercie firmy znajdują się: systemy do zabudowy, szafy, szafy przesuwne, szafy narożne, garderoby, meble na wymiar, kuchnie na wymiar, drzwi przesuwne, drzwi, składano-przesuwne, drzwi uchylne, drzwi pod skosem, drzwi podwieszane, łóżka, komody, biurka, biblioteczki, stoliki nocne, akcesoria do szaf, szafki rtv, stoliki kawowe. Komandor jest obecny w ponad 42 krajach na świecie.

Nagrody i wyróżnienia:
- Diament Meblarstwa 2018 dla systemu ORTO
- Konsumencki Lider Jakości 2017, 2016, 2015,2013
- Laur Klienta 2017
- Dobry Wzór 2016 dla systemu drzwi Helidor
- Superbrands - Created in Poland 2015/2016 I 2014/2015Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »