Gospodarka » Żywność

Oryginalna Mleczna i Klasyczna Gorzka w nowych wariantach

Oryginalna Mleczna i Klasyczna Gorzka w nowych wariantach
Zobacz więcej zdjęć »
Goplana rozszerza ofertę swoich bestsellerowych czekolad o trzy nowe smaki. Tabliczki Oryginalna Mleczna i Klasyczna Gorzka z dodatkami będą dostępne w sprzedaży od marca br.

Oryginalna Mleczna i Klasyczna Gorzka, znane i lubiane czekolady marki Goplana, zyskały pyszne dodatki. Wzbogacone bakaliami, nowe tabliczki tworzą harmonijne i smaczne kompozycje. Do wyboru: czekolady z mieszanką bakalii, fistaszkami oraz rodzynkami.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Klasyczna Gorzka z bakaliami stanowi mix orzechów, rodzynek i skórki pomarańczowej zatopionych w gorzkiej czekoladzie o 60 proc. zawartości kakao. Doskonale sprawdzi się dla koneserów wytrawnych smaków.

Oryginalna Mleczna z fistaszkami to oryginalna kompozycja czekolady mlecznej i orzeszków arachidowych. Idealna dla osób poszukujących ciekawych połączeń smakowych.

Oryginalna Mleczna z rodzynkami to połączenie słodkich rodzynek i delikatnej mlecznej czekolady. Rekomendowana wszystkim miłośnikom słodkości.

Czekolady w nowych wariantach smakowych są dostępne w znanej konsumentom szacie graficznej z sugestywną komunikacją smaku produktu.

 

Producent: Jutrzenka Colian Sp. z o.o.

Marka: Goplana

Produkt:

Klasyczna Gorzka z bakaliami

Oryginalna Mleczna z fistaszkami

Oryginalna Mleczna z rodzynkami

Gramatura: 100g

Cena: 2,99 zł Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jutrzenka Colian
http://www.jutrzenka.com.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »