Dom » Budownictwo

Oryginalne ozdoby DIY z masą plastyczną Blu Tack marki Bostik

Oryginalne ozdoby DIY z masą plastyczną Blu Tack marki Bostik
Zobacz więcej zdjęć »
Coraz chętniej dekorujemy mieszkania w kolorowe ozdoby DIY, tworzące klimatyczne miejsce do wypoczynku. Dzięki odpowiedniej aranżacji, nawet niewielką przestrzeń można zmienić w atrakcyjną przydomową strefę relaksu.

Mając do dyspozycji masy klejące Blu Tack marki Bostik, bez trudu wzbogacimy nasze otoczenie w samodzielnie wykonane dekoracje.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Piękna roślinność i komfortowe meble to podstawowe elementy wyposażenia kąciku relaksacyjnego. Jednak, aby stworzyć tam niepowtarzalny klimat, należy też pamiętać o detalach. Ozdobne donice, nastrojowe oświetlenie czy różnego rodzaju dekoracje pozwolą nadać przestrzeni określony styl. Zamiast wędrować po sklepach i przekopywać Internet w poszukiwaniu gotowych produktów, warto pokusić się o samodzielne przygotowanie tego typu ozdób. Takie przedmioty „hand made” są nie tylko oryginalne, ale też niezwykle modne. I co ważne – ich wykonanie nie musi być kosztowne ani skomplikowane. Niepotrzebne są profesjonalne narzędzia czy szczególne umiejętności. Wystarczy sięgnąć po rewolucyjne masy plastyczne Blu Tack marki Bostik, które z powodzeniem mogą zastąpić pinezki, taśmy klejące, gwoździe, wkręty czy kleje.

Blu Tack Original to masa klejąca na bazie polimerów syntetycznych dostępna w formie prostokątnych pasm zabezpieczonych papierem. Przypomina konsystencją plastelinę, może być rwana na mniejsze kawałki i precyzyjnie kształtowana. Jej aplikacja jest banalnie prosta – masę wystarczy dokładnie wyrobić i  wymodelować w palcach odpowiedniej wielkości kulkę, umieścić pomiędzy mocowanymi powierzchniami i docisnąć. Masa nie twardnieje i w prosty sposób może zostać usunięta, nie pozostawiając plam ani odbarwień. Nie traci swoich właściwości plastycznych i może być ponownie użyta. Dzięki temu łatwo dokonać ewentualnych poprawek lub zdjąć dekoracje, gdy będziemy chcieli zmienić wystrój.

Masy plastyczne Blu Tack marki Bostik można używać na powierzchniach nieporowatych, malowanych, szkle, metalu itp. Nie należy stosować ich na zewnątrz pomieszczeń, wtedy łączenia przez długi czas zachowają swoje pierwotne właściwości. Przy pomocy mas plastycznych Blu Tack  błyskawicznie rozwiesimy popularne cotton ballsy czy girlandy. Bez wiercenia przymocujemy do ściany lekkie elementy dekoracyjne, takie jak ręcznie malowane ramki czy ozdoby z wikliny lub drewna. Uroczym akcentem będą również dzwonki wietrzne, które możemy wykonać samodzielnie np. z muszelek, rurek lub drewienek. Wystarczy przywiązać je do sznurków, które za pomocą masy Blu Tack przykleimy do podstawy zamocowanej do sufitu. Masy klejące przydadzą się także do przymocowania wstążek, sznurków i innych ozdób na doniczkach lub efektowanych lampionach ze słoików. Dodatkowo, masy Blu Tack dostępne są w dwóch kolorach – białym i niebieskim – co ułatwia estetyczne dopasowanie do kolorystyki przygotowywanej  dekoracji.  

Proste i szybkie w wykonaniu, a co najważniejsze niewymagające użycia skomplikowanych narzędzi dekoracje to doskonały sposób na ozdobienie każdego wnętrza, a także ciekawą formę spędzania czasu. Z wykorzystaniem innowacyjnych mas plastycznych marki Bostik DIY stanie się jeszcze bardziej przyjemne.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »