Dom » Budownictwo

„Orzeł wśród blach” – nowe oblicze firmy Regamet

„Orzeł wśród blach” – nowe oblicze firmy Regamet
Zobacz więcej zdjęć »
Regamet, wiodący producent pokryć dachowych w południowo-wschodniej części Polski, odświeżył swoją identyfikację wizualną. Wraz ze zmianą logotypu, firma planuje dalszy rozwój swojej oferty oraz sieci dystrybucji.

Firma Regamet powstała blisko 30 lat temu. Od tego czasu intensywnie się rozwija, stale poszerzając swój asortyment i zdobywając nowe rynki. Obecnie, przedsiębiorstwo jest jednym z głównych producentów blachodachówek oraz blach trapezowych na Podkarpaciu. Poprzez stały rozwój produktowego portfolio i wdrażanie nowych technologii produkcyjnych Regamet dąży do zwiększania swojej rozpoznawalności zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Nowy sygnet i claim to wizualny przejaw kolejnych zmian w strategii działania firmy.

Regamet rozwija skrzydła biznesowe
Odświeżony logotyp Regamet zyskał nowocześniejszą i bardziej ekspresyjną odsłonę. Jego istotnym elementem jest sygnet symbolizujący orła, który ma odzwierciedlać bliskie dla firmy wartości, takie jak polskość, bezpieczeństwo oraz odwaga i dynamika w działaniu. Zmianie uległa także kolorystyka znaku firmowego. Teraz jest to wyrazista czerwień, przywołująca na myśl aktywność i energię oraz czerń, która symbolizuje profesjonalizm. Hasło „Orzeł wśród blach" podkreśla fakt, iż Regamet jest wiodącym producentem pokryć dachowych na rynku polskim.

- Zmiana logotypu to wizualny przejaw dynamicznego rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Chcemy poszerzać ofertę o innowacyjne produkty i rozbudowywać sieć dystrybucji również poza naszym rodzimym regionem. Przywiązujemy dużą wagę do kwestii jakości pokryć dachowych i jako ekspert w tym zakresie będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w ramach szeroko zakrojonych działań promocyjnych edukacyjnych. Jesteśmy przekonani, że orzeł, który zagościł w naszym logotypie, pozwoli nam jeszcze szerzej rozwinąć skrzydła biznesowe - mówi Witold Truty, Dyrektor Marketingu w firmie Regamet.

Regamet już od 1991 roku oferuje produkty przeznaczone do pokryć dachowych, które wyróżniają się solidnością wykonania i trwałością, co potwierdza 35-letnia gwarancja producenta. Dzięki stosowaniu najwyższej jakości stali i innowacyjnych powłok, wyroby firmy z Podkarpacia, cieszą się ogromnym uznaniem zarówno wśród klientów, jak i kontrahentów. Regamet posiada prężnie działającą sieć oddziałów i dystrybutorów, która obejmuje województwo podkarpackie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podlaskie oraz świętokrzyskie. Osoby zaopatrujące się w punktach sprzedaży firmy mogą liczyć na sprawną, kompleksową i profesjonalną obsługę.

Więcej informacji na stronie: http://www.regamet.com.pl

Informacje o firmie:
Regamet to wiodący w południowo-wschodniej części Polski, producent pokryć dachowych z prawie 30-letnią historią. Siedziba firmy znajduje się w Mielcu, w województwie podkarpackim. Od początku istnienia, Regamet stawiał na najwyższą jakość i trwałość oferowanych produktów, a także kompleksową i profesjonalną obsługę klienta. Przełożyło się to na stworzenie sprawnie funkcjonującej sieci oddziałów i dystrybutorów, która obejmuje województwo podkarpackie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podlaskie oraz świętokrzyskie. Obecnie, przedsiębiorstwo z Podkarpacia, jest jednym z głównym producentów blachodachówek, blach trapezowych i nowoczesnych pokryć dachowych na terenie Polski, ale w swoim asortymencie posiada też dachówki ceramiczne i betonowe uznanych producentów, a także akcesoria przeznaczone do pokrywania dachów. Oferta Regamet kierowana jest zarówno do klientów detalicznych, jak i hurtowych. O najwyższej jakości pokryć dachowych firmy świadczą prestiżowe nagrody i wyróżnienia, takie jak między innymi: „Gazele Biznesu", „Diamenty Forbesa", „Lider Budowlany Podkarpacia" czy „Firma Godna Zaufania".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »