Dom » Nieruchomość

Osiedle Magenta na półmetku realizacji

Osiedle Magenta na półmetku realizacji
Zobacz więcej zdjęć »
Budowa Osiedla Magenta, inwestycji stołecznego dewelopera Dolcan, jest już na półmetku realizacji. Pierwszy etap zakłada wybudowanie 8 domów, z czego każdy będzie posiadał 3 segmenty. Jego planowane zakończenie przypada na grudzień 2010. Cena promocyjna za metr kwadratowy z działką rozpoczyna się od

Cena promocyjna za metr kwadratowy z działką rozpoczyna się od 4200 złotych brutto.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wszystkie konstruowane budynki są dwukondygnacyjne, a łączna powierzchnia każdego z nich wynosi 169 m2. Poszczególne domy będą posiadać salon z jadalnią, kuchnię, pomieszczenie gospodarcze na parterze oraz 4 sypialnie, garderobę i 2 łazienki zlokalizowane na piętrze. Dodatkowo, budynki będą mieć duże poddasze, a także przynależną działkę o powierzchni od 190 do 311 m2 oraz garaż.

Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Pilarzy i Kadrowej w Rembertowie, kameralnej i przyjaznej dzielnicy, charakteryzującej się dużą ilością terenów zielonych. Dla wygody i rekreacji mieszkańców w pobliżu znajdują się liczne placówki edukacyjne i finansowe, a także basen, hale sportowe na terenie AON-u oraz duży park. Dodatkowo, Rembertów posiada również dobre połączenie komunikacyjne z innymi dzielnicami Warszawy (SKM, liczne autobusy).

Inwestycja dedykowana jest wszystkim osobom, które chcą mieszkać w domu z działką, mieć własną przestrzeń w zielonej okolicy, ale wciąż zachować możliwość szybkiego dojazdu do centrum stolicy – mówi Rafał Stawski, Z-ca dyrektora ds. inwestycji Dolcan Sp. z o.o. Osiedle skierowane jest zarówno do rodzin z dziećmi, jak i osób młodych, które chcą uciec od zgiełku aglomeracji – dodaje.

Deweloper zakłada sukcesywną rozbudowę Osiedla Magenta o kolejne domy. Więcej informacji na temat inwestycji można uzyskać odwiedzając stronę www.dolcan.com.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »