Gospodarka » Narzędzia

Osiem pił w jednej – piła z wymiennymi brzeszczotami Stanley

Osiem pił w jednej – piła z wymiennymi brzeszczotami Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
W ofercie firmy Stanley jest już piła z wymiennymi brzeszczotami. To innowacyjne narzędzie doskonale sprawdzi się podczas różnorodnych prac budowlanych.

Prace budowlano – remontowe rozpoczyna się od zdefiniowania zakresu prac oraz określenia, jakiego sprzętu będą wymagać. Nierzadko zdarza się, że potrzebujemy kilka rodzajów jednego narzędzia.

Tak też wygląda to w przypadku pił. Różnią się od siebie typami oraz wielkością zębów. Do cięcia szybkiego potrzebujemy narzędzia o dużym zębie (mniej niż 8 zębów/ cal), natomiast w cięciu precyzyjnym najlepiej sprawdzą się małe zęby (powyżej 8 zębów/cal). Często w pracach budowlanych i wykończeniowych zdarza się, że potrzebujemy nawet 4-5 typów ostrzy. W praktyce oznacza to konieczność zakupu kilku pił.

W tej sytuacji z pomocą przychodzi firma Stanley. Piła z wymiennymi brzeszczotami FatMax®Xtreme InstatntChangeTM to najnowsza propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić miejsce oraz pieniądze. Podstawą jest rękojeść wyposażona w opatentowany system wymiany brzeszczotów. Składają się na niego m.in. dwie blokady unieruchamiające ostrze, śruba z dźwignią napinającą oraz dodatkowy zatrzask. Wszystkie zabezpieczenia pozwalają na używanie narzędzi w ekstremalnych warunkach, eliminując ryzyko wypadnięcia brzeszczotu.

Co ważne, sama wymiana ostrza jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilka sekund. Wystarczy zwolnić blokady, wyjąć ostrze, a na jego miejscu zainstalować inne. W sumie w rękojeści FatMax® Xtreme InstatntChangeTM można zamontować jeden z ośmiu typów brzeszczotów dobranych odpowiednio do wykonywanej pracy. Dostępne są zarówno ostrza z małymi, jak i dużymi zębami o różnym przeznaczeniu, m.in. do cięcia drewna, płyt g/k oraz rur PCV i plastiku.

Dodatkowymi zaletami rękojeści do pił FatMax® Xtreme InstatntChangeTM są wytrzymałość oraz wygoda korzystania. Za trwałość tej części odpowiada użycie do jej konstrukcji aluminium oraz tworzywa ABS. Natomiast dzięki rękojeści typu Soft Grip, praca z narzędziem jest ergonomiczna i bezpieczna. Rękojeść posiada również wbudowany kątownik 90O i 45 O.

Cena piły z jednym brzeszczotem: 130 zł.

Produkty dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »