Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Ostatnia szansa na wakacje – gdzie pojechać?

Krótsze dni, mniej słońca i chłodniejsze powietrze sprawiają, że nie mamy już tyle energii, szczególnie, gdy przed nami długa i mroźna zima. Siły witalne powracają podczas odpoczynku i wakacyjnych wyjazdów. Gdzie szukać powrotu do wysokich temperatur i słonecznych promieni?

Biuro podróży Neckermann w ofercie Last Minute przekonuje do odpoczynku m. in. w Tunezji lub w Egipcie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Niższa nawet o 30 proc. cena w ofertach Last Minute pozwala cieszyć się nie tylko słońcem, ale i dobrym samopoczuciem podczas wakacyjnych wojaży. Tydzień pobytu w Tunezji to koszt już od 1143 zł, a do Turcji, na Majorkę czy Maltę to koszt od 1334 do 1871 zł. Do Hurghady w Egipcie wybierzemy się już za 1797 zł.

Jesienne doładowanie baterii zapewniają liczne atrakcje turystyczne oraz letnia temperatura - np. w październiku w Egipcie sięga nawet 30°C. Taki klimat sprzyja jednak nie tylko miłośnikom plażowania, ale i pasjonatom zabytków i poszukiwaczom historycznych miejsc.

- Last minute to doskonały sposób na spędzenie wakacji, szczególnie dla osób, którym zależy na spokojnym wypoczynku. Poza sezonem, w egzotycznych krajach panuje cisza i spokój, co zapewnia odwiedzającym możliwość obcowania z naturą i wykorzystania ostatnio w Polsce nieobecnych promieni słonecznych - mówi Magda Plutecka-Dydoń, Neckermann Polska.

W biurze Neckermann jesienne oferty wyjazdów cieszą się dużą popularnością. Ponad 20 proc. liczby wyjazdów przypada na wrzesień i październik.

Szczegółowe informacje na temat oferty Neckermanna można uzyskać dzwoniąc pod numer infolinii 804 200 111, z tel. komórkowych pod numer 222 120 500, w biurach Neckermann Polska, jak również na stronie http://www.neckermann.pl/Last_Minute.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

A-T-W

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »