Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Ostatnia szansa na zgłoszenie do konkursu Akademii Misia Haribo

Ostatnia szansa na zgłoszenie do konkursu Akademii Misia Haribo
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze przez dwa tygodnie – do 27 listopada br. – czekamy na konkursowe prace przedszkolaków, z których najlepsze znajdą się w Kalendarzu Akademii Misia Haribo na rok 2010.

To ostatnia szansa na nadesłanie propozycji ilustracji przedstawiających kolejne miesiące roku i wygranie atrakcyjnych nagród dla przedszkoli.

Życie każdego przedszkola, toczy się wokół cyklicznych świąt oraz zjawisk zachodzących w przyrodzie. Aby ułatwić dzieciom ich śledzenie, w VI edycji konkursu Akademii Misia Haribo zapraszamy najmłodszych do wspólnego stworzenia Przedszkolnego kalendarza na rok 2010, z Misiem Haribo w roli głównej. Na ilustracje – prezentujące cykliczne święta i zjawiska przyrody charakterystyczne dla każdego z 12 miesięcy oraz propozycje okładki – czekamy do 27 listopada 2009 roku. Zwycięskie prace trafią do Przedszkolnego Kalendarza Misia Haribo, który zostanie rozesłany do wszystkich przedszkoli biorących udział w zabawie. 

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Przedszkola autorów 13 prac, które znajdą się w kalendarzu oraz 50 kolejnych wyróżnionych placówek otrzymają zestawy do ćwiczeń i zabaw oraz tablice edukacyjne. Wszystkie przedszkola biorące udział w zabawie dostaną dyplomy oraz Przedszkolne Kalendarze Akademii Misia Haribo na rok 2010.

Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na www.haribo.com w dziale Akademii Misia Haribo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »