Dom » Nieruchomość

Ostatnie wolne mieszkania w inwestycji Bronowice Kraków Apartamenty

Ostatnie wolne mieszkania w inwestycji Bronowice Kraków Apartamenty
Zobacz więcej zdjęć »
W sprzedaży zostały już ostatnie mieszkania na osiedlu Bronowice Kraków Apartamenty dewelopera Atal. Cena za metr kwadratowy większości z wolnych lokali zaczyna się już od 5778 złotych brutto.

Dodatkowo, firma przygotowała specjalną ofertę, dzięki której potencjalni nabywcy mają również możliwość zakupu jednego z czterech częściowo wykończonych przez ekspertów Atal apartamentów.

Klienci, którzy chcą zamieszkać w tej inwestycji, mają możliwość wyboru z gamy mieszkań o dużej powierzchni. Ponad połowa obecnych jeszcze w sprzedaży apartamentów rozlokowana jest na dwóch poziomach, a wszystkie z nich posiadają oryginalny układ pomieszczeń. Dodatkowo, każde z  mieszkań ma balkon oraz własną komórkę lokatorską.

„Aby zachęcić potencjalnych nabywców do zakupu jednego z ostatnich lokali, postanowiliśmy obniżyć cenę do poziomu poniżej 6 tysięcy złotych za metr kwadratowy, co jest bardzo konkurencyjną ofertą jak na tą część Krakowa" - mówi Ewelina Juroszek, kierownik działu sprzedaży Atal. „Niezależnie jednak od bardzo dobrego wyniku sprzedaży inwestycji, rozpoczęliśmy już prace nad jej drugim etapem - Bronowice Kraków Apartamenty II. Ruszyła również sprzedaż mieszkań w ramach tego osiedla" - dodaje Juroszek

Druga część inwestycji będzie łącznie posiadać 102 mieszkania, które rozmieszczone zostaną w dwóch ekskluzywnych budynkach. Dominować będą lokale dwupokojowe, o powierzchni od 29 do 120 metrów kwadratowych. Cena za metr rozpoczyna się od 6206 złotych brutto. Inwestycje zaprojektował ten sam ekspert architektoniczny, co w przypadku pierwszej części - Jarosław Hoffman.

Podobnie jak w przypadku Bronowice Kraków Apartamenty, atutem tej inwestycji będzie umiejscowienie osiedla w dzielnicy Krowodrza - mówi Ewelina Juroszek. Dobra komunikacja z centrum Krakowa i trasami wylotowymi z miasta to atuty, które były często dostrzegane przez Klientów podczas rozmów z naszymi przedstawicielami - dodaje.

Więcej informacji na temat inwestycji można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej dewelopera - www.atal.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »