Dom » Budownictwo

Oświetlenie w geometrycznej w formie – kolekcja COBA marki Nowodvorski Lighting

Oświetlenie w geometrycznej w formie – kolekcja COBA marki Nowodvorski Lighting
Zobacz więcej zdjęć »
Proste rozwiązania oświetleniowe często stanowią klucz do udanej aranżacji wnętrza. Marka Nowodvorski Lighting prezentuje kolekcję COBA, która dzięki formie opartej na bazie kwadratu i klasycznej kolorystyce sprawia, że każde wnętrze nabierze stylu oraz w ponadczasowego charakteru.

 

Zabawy kształtem

Oświetlenie z serii COBA charakteryzują się kwadratowym kształtem nadającym mu nowoczesny oraz minimalistyczny ton. W kolekcji znajdziemy trzy wersje lamp (o maksymalnej mocy 35 W): pojedynczy kinkiet o wym. 20 cm x 14 cm, a także dwa modele sufitowe: z trzema źródłami światła o wym. 72 cm x 20 oraz z czterema źródłami światła o wym. 39 cm x 20 cm. Takie rozwiązanie sprawia, że linia COBE marki Nowodvorski Lighting doskonale sprawdzi się zarówno w kameralnych, jak i w większych pomieszczeniach. Istotny element designu odgrywa również zastosowanie podstawowych barw: szarości, grafitu oraz bieli, dzięki którym lampy z serii COBA marki Nowodvorski Lighting z łatwością stworzą spójną, a także oryginalną całość z aranżowaną przez nas przestrzenią. 

 

KOLEKCJA COBA MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

POJEDYŃCZY KINKIENT COBA

Cena detaliczna: 89,79 zł brutto

 

POTRÓJNA LAMPA SUFITOWA COBA

Cena detaliczna: 220,17zł brutto

 

POCZWÓRNA LAMPA SUFITOWA COBA

Cena detaliczna: 258,30 zł brutto

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »