Dom » Budownictwo

Oświetlenie wzięte na warsztat – kolekcja GARRET marki Nowodvorski Lighting

Oświetlenie wzięte na warsztat – kolekcja GARRET marki Nowodvorski Lighting
Zobacz więcej zdjęć »
Kluczem do niespotykanego designu jest ciekawa interpretacja znanych motywów. Na tej postawie powstała właśnie zainspirowana industrializmem kolekcja GARRET marki Nowodvorski Lighting.

Reprezentując unowocześnione, a zarazem stylowe oblicze lampy przemysłowej, stanie się ona kluczowym detalem aranży modernistycznych i minimalistycznych.

Surowość poskromiona

Znakiem rozpoznawczym kolekcji GARRET marki Nowodvorski Lighting jest kontrastujące zestawienie czerni z płomiennymi odcieniami miedzi, które pozwoliło uzyskać efekt elegancki i zarazem dynamiczny. Pokryte metaliczną farbą wnętrze każdego z modeli w ciekawy sposób odbija światło emitowane przez żarówkę, tworząc przytulny efekt. Dzięki temu lampy z kolekcji GARRET marki Nowodvorski Lighting mogą z powodzeniem dopełnić wnętrza tak industrialne, jak i zachowane w bardziej klasycznej stylistyce. Równie efektownie dopasują się one do aranżacji inspirowanych nurtem skandynawskim, jak i dopełnią projekty minimalistyczne oraz eklektyczne. Autentyczności dodają im stworzone ze stali osłonki dla punktów świetlnych. W skład tej nowej linii wchodzą aż cztery elementy, które stanowią różne wariacje na temat kultowej lampy przemysłowej – dwa zwisy, o różnych rozmiarach i odmiennej ilości punktów świetlnych, a także plafon z dwoma punktami świetlnymi i kinkiet.

Jeśli poszukujemy detalu, który z miejsca odmieni oblicze naszego domu, oczywistym wyborem jest kolekcja GARRET marki Nowodvorski Lighting, która łączy w sobie najbardziej stylowe trendy tego sezonu.

 

Kolekcja GARRET marki NOWODVORSKI LIGHTING:

GARRET S zwis

Wysokość: 130 cm

rednica: 34 cm

 

Cena detaliczna: 169,74 zł brutto

 

GARRET M zwis

Wysokość: 90 cm

Średnica: 50 cm

Cena detaliczna: 127,92 zł brutto

 

GARRET kinkiet

Odległość od ściany: 44 cm

Średnica: 25 cm

Cena detaliczna: 136,53 zł brutto

 

GARRET plafon

Wysokość: 55 cm

Szerokość: 93 cm

Cena detaliczna: 305,04 zł brutto

 

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.

Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.com

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »