Technologie » Telekomunikacja

OtterBox wprowadza obudowy ochronne na iPhone’a 6

OtterBox wprowadza obudowy ochronne na iPhone’a 6
Zobacz więcej zdjęć »
Firma OtterBox, producent obudów ochronnych do urządzeń mobilnych, wprowadza na polski rynek dwa nowe produkty dedykowane smartfonom marki Apple.
Użytkownicy najnowszych iPhone'ów mogą wybierać pomiędzy pancernymi obudowami z serii Defender oraz designerskimi z serii Symmetry. Każdy z modeli dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Konstrukcja modelu serii Defender składa się z zewnętrznej warstwy absorbującej uderzenia, solidnej poliwęglanowej skorupy oraz folii zabezpieczającej wyświetlacz. Przedni panel został wyposażony w membranę chroniącą przycisk Touch ID przed działaniem kurzu i brudu. Całość zyskała wzmocnioną strukturę, która tworzy wytrzymały szkielet. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiednią ochronę przed upadkami, uderzeniami i zadrapaniami. W pudełku, w komplecie z obudową, znajduje się również uchwyt umożliwiający umocowanie telefonu przy pasku.

Obudowy serii Defender dla iPhone 6 dostępne są w 8 wersjach kolorystycznych. Ich cena wynosi 199 złotych.

Drugi model wchodzący na polski rynek należy do serii Symmetry. Konstrukcja z zastosowaniem podwójnego materiału oraz wewnętrznej syntetycznej gumy, zapobiega zadrapaniom oraz chroni telefon przed uderzeniami. Podniesiona oraz ścięta krawędź zapewnia ochronę wyświetlacza bez utraty jego czułości. Dodatkowo, jednoczęściowa konstrukcja umożliwia łatwy montaż oraz bezproblemowy dostęp do wszystkich złącz telefonu.

Obudowy serii Symmetry dostępne są w 8 kolorach, a ich cena wynosi 139 złotych.

Więcej informacji na stronie www.otterbox.com oraz na www.facebook.com/OtterboxPl


O OtterBox:
Założona w 1998 r. firma OtterBox® stała się numerem jeden w sprzedaży ochronnych obudów i pokrowców na smartfony w Stanach Zjednoczonych oraz światowym liderem ochrony urządzeń mobilnych. OtterBox został sześciokrotnie uhonorowany miejscem na zaszczytnej liście 5000 najszybciej rozwijających się prywatnych przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych oraz został nazwany przez Magazyn Forbes jedną z Najbardziej Obiecujących Firm Ameryki ('America's Most Promising Companies'). Siedziba firmy znajduje się w Fort Collins w Kolorado z biurami w takich miastach jak: Sand Diego, Boston; Cork czy Hong Kong.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

s.wozniak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »