Technologie » AGD - RTV

Otwarcie elektromarketu Domex w Korczowej Dolinie

Otwarcie elektromarketu Domex w Korczowej Dolinie
Zobacz więcej zdjęć »
18 sierpnia wraz z otwarciem Hali Kijowskiej w Korczowej Dolinie swoich pierwszych klientów przywita elektromarket spółki Domex. Powierzchnia elektromarketu firmy Domex wynosi 600 mkw.

 W ofercie klienci znajdą: multimedia, sprzęt RTV, AGD, laptopy, akcesoria i sprzęt fotograficzny, gsm, rowery, skutery, quady, sprzęt relaksacyjny i narzędzia ogrodowe.
Kompleks Korczowa Dolina położony jest przy powstającej autostradzie A4, 80 km od Rzeszowa.

 Dużym atutem Centrum jest jego lokalizacja. Obiekt mieści się w odległości 3 km od największego przejścia granicznego z Ukrainą - w Korczowej. Tuż przy najdłuższej trasie transeuropejskiej E40 i głównym szlaku komunikacyjnych, który łączy Europę Zachodnią z Ukrainą. W strefie zasięgu Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina mieszka ponad dwa miliony potencjalnych klientów. W pierwszej strefie zasięgu centrum znajduje się 15 miast o łącznej liczbie mieszkańców ponad 350 tysięcy. Odległość obiektu od Lwowa i Rzeszowa to niecałe 80 km, od Przemyśla około 20.DOMEX / Media Expert
więcej informacji z DOMEX / Media ExpertRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »