Technologie » AGD - RTV

Otwarcie Media Expert w Sochaczewie po remoncie

Otwarcie Media Expert w Sochaczewie po remoncie
Zobacz więcej zdjęć »
16 września po remoncie został otwarty elektromarket Media Expert w Sochaczewie przy ulicy Warszawskiej 37.

W dwupiętrowym ,1500 metrowym lokalu, wprowadzone zostały nowe standardy wizualizacyjne zmienił się również układ asortymentu.

W dniu otwarcia na klientów czekało wiele atrakcji, degustacje kawy, a  także prezentacja sprzętów kuchennych. Wszyscy chętni mogli wypróbować sprzęt do stylizacji włosów oraz wziąć udział w licytacjach sprzętu od złotówki. Odbyły się również zawody na symulatorach rajdowych oraz mini turniej w darta z nagrodami.

\"

\"Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 8 lat. Marka jest obecna głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce

Media Expert
więcej informacji z Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »