Technologie » Komputery

Outbox w brytyjskim G-Cloud

Outbox, wiodąca firma konsultingowa oferująca rozwiązania IT wspierające Customer Experience, oficjalnie zatwierdzona jako dostawca w serwisie rządu brytyjskiego G-Cloud. Usługi firmy prezentowane są w kategorii wyspecjalizowanych świadczeń w chmurze.

G – Cloud jest inicjatywą rządu brytyjskiego, utworzoną w celu ułatwienia dostępu departamentom, lokalnym władzom oraz przedstawicielom szeroko pojętego sektora publicznego do usług informatycznych. Usługodawcy mogą korzystać z CloudStore, serwisu dostępnego pod adresem www.govestore.net, gdzie mogą wybrać z listy zatwierdzonych dostawców właściwego, spełniającego uprzednio określone przez nich kryteria. Udzielona akredytacja daje szansę Outbox udziału w rywalizacji z innymi firmami ubieającymi się o realizację zleceń w dziedzinie chmury dla podmiotów sektora publicznego. Potwierdza także silną etykę pracy i rozwija więzi pomiędzy technologicznymi organizacjami działającymi na terenie Wielkiej Brytanii oraz Polski.


Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/it_solutions/outbox_w_brytyjskim_g-cloud.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »