Firma » Biznes

OUTSOURCING STAR DLA PAGE PERSONNEL

OUTSOURCING STAR DLA PAGE PERSONNEL
Zobacz więcej zdjęć »
Page Personnel, międzynarodowa firma doradztwa personalnego, otrzymał nagrodę Outsourcing Star w kategorii „Outsourcing HR - przyrost % obsługiwanych podmiotów 2012 vs. 2013”.

Nagrody Outsourcing Star 2013 zostały przyznane w tym roku po raz pierwszy, przez pomysłodawcę i organizatora konkursu - Fundację Pro Progressio zrzeszającą firmy sektora SSC/BPO w Polsce. W konkursie nagrodzono podmioty, które osiągnęły najlepsze wyniki operacyjne w roku 2013 vs 2012, mierzone jako % wzrostu.
Firma Page Personnel otrzymała nagrodę Outsourcing Star w kategorii „Outsourcing HR - przyrost % obsługiwanych podmiotów 2012 vs. 2013" za dynamiczny rozwój i uzyskanie największego, spośród firm zgłoszonych do konkursu, przyrostu nowych klientów. „Outsourcing Star to dla nas bardzo ważna nagroda, stanowiąca ukoronowanie wysiłków i zaangażowania naszego zespołu w minionym okresie, a zarazem mobilizująca nas do dalszego rozwoju. Jednym z czynników sukcesu Page Personnel jest unikalne podejście do współpracy z klientami. Przy realizacji każdego projektu rekrutacyjnego naszym głównym celem jest zbudowanie przewagi konkurencyjnej w firmie klienta poprzez dobór wykwalifikowanych specjalistów. Nagroda Outsourcing Star dowodzi, że tego właśnie oczekuje od nas biznes" - powiedział Wojciech Bartz, Manager - Shared Services Page Personnel.
Page Personnel jest jedną z wiodących firm doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne w sektorze SSC/BPO od 4 lat. Firma specjalizuje się w rekrutacjach rozpoczynających się od szczebla entry level do poziomu specjalistów. Page Personnel jest częścią PageGroup, dawniej Michael Page International, notowanej na London Stock Exchange od 2000 r.
Konkurs Outsourcing Stars ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najszybciej rozwijających się organizacji outsourcingowych oraz otoczenia sektora outsourcingu w Polsce. Nagrody przyznano w 12 kategoriach: BPO (Outsourcing Procesów Biznesowych), Call i Contact Center, Car Fleet Management (Zarządzanie Flotami Samochodowymi), Outsourcing IT, Outsourcing HR, Outsourcing Sił Sprzedaży, Outsourcing usług księgowych, kadr i płac, Zarządzanie Projektami, Archiwizacja dokumentów. Zwycięzców wybrała kapituła konkursu z ponad stu dwudziestu nadesłanych zgłoszeń. Nagrody i wyróżnienia przyznano firmom, organizacjom oraz miastom, dzięki którym branża outsourcingowa przeżywa rozkwit w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »