Technologie » Komputery

Owocna współpraca pomiędzy Sokpol a EQ System

Owocna współpraca pomiędzy Sokpol a EQ System
Zobacz więcej zdjęć »
Sokpol jest wiodącym producentem soków i liderem, jeśli chodzi o marki własne (7niebo, Złoty Potok, Grand). Swoją działalność prowadzi zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami (m.in. we Włoszech, USA, Kanadzie, Niemczech, Szwecji czy Francji).

Jest firmą, która świadomie buduje swoją markę i zaufanie Klientów.

Stała inwestycja w rozwój i innowacyjne rozwiązania pozwalają utrzymywać firmie Sokpol silną pozycję na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Po rozwoju parku maszynowego oraz infrastruktury przyszedł czas na wykorzystanie ich potencjału. Do tego celu firma wybrała połączenie systemu ASPROVA i doświadczenia specjalistów EQ System.

Konieczność precyzyjnego określania czasu realizacji zleceń, elastyczna reakcja na pojawiające się zmiany oraz dopasowanie do indywidualnych wymagań Klientów to codzienność branży FMCG. W firmie Sokpol przykładamy dużą wagę do ciągłego doskonalenia i inwestycji w rozwiązania, które nie tylko nam to umożliwią, ale będą odpowiednie na każdym etapie naszego rozwoju. Dzięki wiedzy specjalistów EQ System i elastyczności systemu Asprova jesteśmy przekonani, że tak właśnie będzie. - Błażej Pluta Prokurent, Sokpol


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/aps/owocna_wspolpraca_pomiedzy_sokpol_a_eq_system.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »