Dom » Wnętrza

Ożywczy prysznic - zahartuje i podniesie na duchu

Ożywczy prysznic - zahartuje i podniesie na duchu
Zobacz więcej zdjęć »
Zalety posiadania prysznica doceniamy zwłaszcza rano. Pobudza, orzeźwia i ładuje nas pozytywną energią na cały dzień. Dlatego kabiny są tak chętnie stosowane w łazienkach.
Wybór odpowiedniego modelu ułatwia oferta kabin firmy Sanitec KOŁO.

Kąpiele pod prysznicem orzeźwiają, mają właściwości zdrowotne i sprawiają przyjemność. Poprawiają odporność a także hartują organizm, przywracając odpowiednie krążenie poprzez wodny termomasaż naczyń krwionośnych. Mycie pod natryskiem przynosi zmysłowe doznania i uwalnia ciało od napięć.

Zaletą kabin jest możliwość dostosowania jej zarówno do potrzeb użytkownika jak i wielkości łazienki. Wiadomo, że biorąc kąpiel pod prysznicem mamy możliwość ograniczenia zużycia wody - tak więc taka kąpiel jest przyjazna nie tylko dla środowiska, ale i dla naszych portfeli.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Duży wybór kabin prysznicowych KOŁO daje szerokie możliwości aranżacji nawet niewielkiej łazienki. Dzięki odpowiedniemu rozwiązaniu można zaoszczędzić całkiem sporo miejsca. Producent proponuje wiele modeli kabin oraz drzwi do zabudowy wnęk prysznicowych. Do mniejszych łazienek pasują modele z półokrągłymi drzwiami o delikatnej zabudowie jak np. kabina KOŁO FIRST 80x80 cm. Z kolei w kwadratowej kabinie KOŁO Geo6 o wymiarach 90 x90 cmdobrze poczują się osoby lubiące większą przestrzeń lub nawet kąpiele we dwoje. Standardowe kabiny (tzw. półokrągle i kwadratowe) produkowane są w dwóch rozmiarach 80x80 i 90x90 cm. Osoby bardziej wymagające i dysponujące większą łazienką mogą wybrać kabinę KOŁO S600 o maksymalnych wymiarach 140x100 cm. Kabina kompletowana jest z drzwi i ścianki bocznej.

Na koniec trochę historii

Już starożytni Grecy znali wartość kąpieli natryskowych, choć prawdziwy użytek zrobił z nich dopiero w XIX wieku Vincent Priessnitz, dając podstawy nowoczesnej hydroterapii. Pierwsze natryski powstały na zewnątrz, a wodne strumienie spływały ze skal poprzez długie drewniane rynny. Dopiero w wieku XX prysznic stał się normą i do dzisiaj uważany jest za jedną z najbardziej higienicznych metod kąpieli.Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »