Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Pachnący biznes oparty na relacjach

Pachnący biznes oparty na relacjach
Zobacz więcej zdjęć »
W piątkowe popołudnie (14.09) w Zajeździe Biskupim odbyło się kolejne, otwarte spotkanie dla partnerów oraz wszystkich zainteresowanych pachnącym biznesem Prouve. Gospodarzami spotkania byli Joanna Smotrycka oraz Dariusz Respondek tworzący Prouve Respondek Team.

Przybyli goście mieli okazję zapoznać się z ofertą produktów oraz poznać ciekawe możliwości współpracy.
 
- W Prouve nic nie musisz, ale wszystko możesz. Najważniejsze- wyznaczyć sobie cel i konsekwentnie go realizować- podkreślał wielokrotnie Dariusz Respondek, 5-gwiazdkowy ambasador marki, założyciel Prouve Respondek Team. W taki właśnie sposób swój plan realizowała Katarzyna Trawińska, założycielka marki Prouve. Owoce jej pracy można oglądać, wąchać i używać pod nazwą Prouve. 

Czym jest Prouve?
To uwodzicielskie zapachy perfum, które stworzono na bazie olejków zapachowych w mekce światowej sławy perfumiarzy- francuskim Grasse. Klienci mogą wybierać spośród 56 zapachów damskich, męskich i molekularnych. Te ostatnie, to absolutna nowość w świecie perfum. Każdy flakonik posiada oddzielny certyfikat oraz 20 procentowy stopień zaperfumowania. W ofercie dostępne są również pięknie pachnące, naturalne środku czystości. A już niebawem kolekcja powiększy się o kosmetykę kolorową – pudry mineralne oraz tusze do rzęs z odżywczymi olejkami. Obszerną prezentację produktów, podczas piątkowego spotkania przedstawiła Joanna Smotrycka, 3-gwiazdkowy ambasador marki, członek Respondek Team. 

Jednak Prouve, to nie tylko pięknie pachnące kosmetyki, ale także skuteczne formuły dające szerokie możliwości zarabiania pieniędzy oraz nawiązywania kontaktów międzyludzkich. O możliwościach współpracy z marką, szczegółowo opowiedział Dariusz Respondek, dla którego system MLM, czyli marketing wielopoziomowy nie ma tajemnic. 

W spotkaniu uczestniczyło 35 osób. - Na spotkaniu jestem pierwszy raz, o marce Prouve i możliwościach jakie stwarza dowiedziałam się z facebooka. Kosmetyki bardzo mi się spodobały, możliwości współpracy również, więc chętnie spróbuję, w końcu nic oprócz poświęcenia trochę czasu mnie to nie kosztuje, a zyskać mogę naprawdę wiele. Po dzisiejszym spotkaniu czuję się bardzo zmotywowana – mówiła z przekonaniem po zakończeniu spotkania pani Paulina, uczestniczka spotkania.  

- Możliwości jakie daje MLM znam, ponieważ przez wiele lat zajmowałam się oferowaniem produktów w takiej formule. Po dłuższej przerwie, chciałabym do tego wrócić. A jakość kosmetyków bardzo mnie do tego przekonuje i dodatkowo napędza. Sama używam tych produktów, jestem z nich bardzo zadowolona i chętnie polecę je innym – przekonuje pani Mariola, uczestniczka spotkania. 

- Kosmetyki Prouve poznałam dzięki znajomej. To naprawdę dobre produkty, które chętnie używam  i polecam wszystkim. Przekonały mnie najpierw ceną, a później jakością. Zaczęłam od perfum, teraz używam pozostałych produktów. Warto spróbować, bo jak spróbujesz, to się do nich przekonasz – zapewnia pani Izabela, uczestnik spotkania w Zajeździe Biskupim. 

***
Marka Prouvé to połączenie najpiękniejszych francuskich zapachów, włoskiego designu oraz polskiej pracowitości i międzynarodowy system sprzedaży oparty o zasady marketingu wielopoziomowego. W ofercie znajdziemy perfumy, kosmetyki oraz środki czystości na bazie perfum wywodzących się z francuskiego Grosse – mekki światowych perfumiarzy. 

Marka młoda, ale już zdążyła podbić serca klientów nie tylko w Polsce, ale w najdalszych zakątkach Europy, pachnąca fala dotarła również do Rosji oraz Mongolii. Założycielką Prouvé jest Katarzyna Trawińska, wrocławska bizneswomen, amatorka pięknych zapachów. Produkty Prouvé są wyjątkowe. Dlatego nie znajdziemy ich na półkach w marketach, drogeriach, ani na aukcjach internetowych. Można je kupić tylko u partnerów lub na stronie www.prouve.com. 


***
Prouvé Respondek Team
Dariusz Respondek
tel: + 48 727 999 888
e-mail:dariuszrespondek8@gmail.com

Joanna Smotrycka
tel: +48 727 922 524 
e-mail: smotryckajoanna@gmail.com

Olena Kyrychenko
tel: +48 727 911 801
e-mail: phu.kyrychenko@gmail.com

***
Kontakt dla mediów: 
Justyna Korzeniak
specjalista ds. Public Relations
justyna.korzeniak@adventure.media.pl
tel. 793 97 18 19
 
 
 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »