Technologie » Komputery

Paged Sklejka wybrał Queris CMMS do wsparcia swojego utrzymania ruchu

Paged Sklejka wybrał Queris CMMS do wsparcia swojego utrzymania ruchu
Zobacz więcej zdjęć »
Polski producent sklejek i wyrobów drewnianych należący do Grupy Paged uruchomił w swoich trzech zakładach produkcyjnych nowy system CMMS wspierający procesy utrzymania ruchu. Rozwiązanie mające zmniejszyć liczbę awarii oraz usprawnić przepływ informacji dostarczyła firma Queris

Ukończone wdrożenie, to kolejny projekt o charakterze wielozakładowym, przeprowadzonym przez dostawcę systemów IT z Piekar Śląskich. Tym razem rozwiązanie zostało uruchomione w trzech zakładach Grupy Paged, które dodatkowo zintegrowano z funkcjonującym w spółce produkcyjnej systemem ERP. Wymiana danych pomoże w lepszym skoordynowaniu pracy i zapewni bardziej aktualne dane, a do tego uchroni przed zbędnym ich duplikowaniem.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/it_solutions/paged_sklejka_wybral_queris_cmms_do_wsparcia_swojego_utrzymania_ruchu.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »