Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Paka warta 2PACKA!

Paka warta 2PACKA!
Zobacz więcej zdjęć »
Znów pstryknąłeś fotę dwóm kumplom, gdy szaleliście na deskach? Właśnie skoczyliście ze spadochronem w tandemie? W komórce zachowały się fotograficzne dowody waszej ostatniej, świetnej imprezy? Pokaż je światu!

Wrzuć fotki w parze z każdym ze znajomych na stronkę paka2packa.pl i powalcz o super nagrody LION 2PACK! Od września każdy „towarzyski zwierz" ma szansę na dobrą zabawę w doborowym, wirtualnym towarzystwie. Wystarczy zarejestrować się na stronie paka2packa.pl i dodać zdjęcia ze swoimi znajomymi.

Na każdym z nich powinny znajdować się 2 osoby - osoba biorąca udział w konkursie i jej towarzysz. Nie ma znaczenia, czy będzie to szalony wyczyn czy fotka „kanapowa" - każda może być przepustką do wygranej!

Prześlij największą liczbę zdjęć i pobij rekord! Później podziękuj przyjaciołom - właśnie przyczynili się do twojej wygranej, a jest o co walczyć... Zwycięzca w kategorii Największa ilość zdjęć otrzyma aparat fotograficzny lustrzanka Canon E0S 50D + 18-200 IS. Na kolejne osoby z podium czekają cztery mp4 Apple Ipod Touch 16MB oraz jedenaście pendrive'ów 2GB i wypasione paki batonów LION 2PACK.

Dodaj fotki, które zaskoczą każdego! Szalone, zabawne, niemal abstrakcyjne. Te, które najlepiej ocenią internauci, a następnie Komisja konkursowa też zostaną nagrodzone. 1 miejsce to nagroda w postaci konsoli Nintendo Wii, czyli zabawa dla dwojga! Autorzy dwóch kolejnych wysoko ocenionych fotek otrzymają kamery cyfrowe Sony DCR - SX30E, a kolejni oraz dwanaście pendrive'ów 2GB i wypasione paki batonów LION 2PACK.

Bądź lwem w drodze po zwycięstwo! Zagraj w zręcznościową grę dostępną na stronie paka2packa.pl - pokaż innym, że żadna przeszkoda cię nie zaskoczy. Omijaj ławki, przeskakuj dziury w chodniku i pod postacią lwa biegnij po nagrody! Na zwycięzców czeka 10 Sony Playstation Portable PSP 3000 oraz 10 pendrive'ów 2GB i wypasione paki batonów LION 2PACK.

Każde opakowanie LION 2PACK to dwa batony pełne chrupiących składników, które doładują cię energią na kolejny, zwariowany dzień. LION to od lat jeden z najczęściej wybieranych przez konsumentów batonów. Chrupiący, pyszny, energetyczny - czego można chcieć więcej?

Konkurs PAKA2PACKA potrwa do 6 października.

Informacje o konkursie PAKA2PACKA pojawią się w wybranych stacjach telewizyjnych (MTV, Viva), w radio Eska oraz na citylightach w największych miastach Polski. Agencje współpracujące przy projekcie to LOWE GGK (agencja kreatywna) i Mediaedge:cia (agencja mediowa). Konkurs obsługuje portal fotka.pl.

Jak zostać zwycięzcą w konkursie PAKA2PACKA?
1. wrzuć największą liczbę fotek w parze z każdym z twoich ziomków;
2. dodaj zdjęcia, które zachwycą, zaskoczą, rozśmieszą - internauci je docenią;
3. zostań wirtualnym lwem i zgarnij nagrody w grze!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »