Gospodarka » Chemia

Paleta INHALE - trend kolorystyczny na 2012 od PARA PAINTS

Paleta INHALE - trend kolorystyczny na 2012 od PARA PAINTS
Zobacz więcej zdjęć »
Jednym z trendów kolorystycznych od PARA Paints na rok 2012 jest paleta inspirowana barwami natury, PARA INHALE. Na paletę składa się 8 kolorów, od delikatnego beżu do spokojnego brązu.

Stonowane kolory dostarczą ukojenia każdemu zmęczonemu szybkim rytmem życia. Poprawiające samopoczucie i wyciszające odcienie beżu „Przepyszna brzoskwinia” oraz „Zamglonego Beżu” idealnie sprawdzą się w klasycznych i naturalnych wnętrzach.

Delikatne połączenie ich z regenerującym odcieniem złotego „Wschodu Słońca”, wyciszającymi „Falami Oceanu” oraz „Spokojnym brązem” dopełni oczekiwany efekt. Autorem trendu jest kanadyjska projektantka Elizabeth Wharnsby.

Z pewnością takie zestawienie kolorystyczne przywoła wspomnienia szczęśliwych wakacji na wsi.

Farby PARA dostępne są w salonach wnętrz Dekorian oraz autoryzowanych studiach farb PARA. www.para.pl

PARA INHALE:  „Przepyszna brzoskwinia” – „Sumptuous”, P5130-62; „Zamglony beż” – „Steamed”, P5225-34; „Wschód Słońca” – „Sun Flowers”, P5058-52; „by George you’ve got it”, P5117-62; „Fale Oceanu” – „Ocean Seawall”, P5201-34; „Download”, P5222-83.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »