Technologie » Komputery

Panda Managed Office Protection uznany przez specjalistyczne media

Panda Managed Office Protection uznany przez specjalistyczne media
Zobacz więcej zdjęć »
Program Panda Managed Office Protection otrzymał wyróżnienie „Wybór Redakcji” w kwietniowym teście porównawczym PC Magazine. Niderlandzkie wydanie czasopisma szczególnie poleca rozwiązanie Panda Security firmom, które dysponują biurami w różnych lokalizacjach.

Jedną z zalet programu, na którą zwrócili uwagę dziennikarze jest fakt, iż program zabezpiecza przed złośliwym oprogramowaniem zarówno serwery plików, jak i stacje robocze. Nowa wersja 5.03. programu Panda Managed Office Protection otrzymała wyróżnienie „Wybór Redakcji" w teście porównawczym holenderskiej oraz belgijskiej edycji PC Magazine (http://www.pcmag.com).

Czasopismo pozytywnie oceniło rozwiązanie, działające w modelu SaaS (Security as a Service) za szereg nowych funkcji dla firm, a także partnerów, którzy oferują swoim klientom ochronę w postaci wartości dodanej.

Mimo zaawansowania, łatwy w użytkowaniu

PC Magazine podkreśla łatwą administrację i instalację Panda Managed Office Protection, służącego do scentralizowanej ochrony sieci firmowych. Wyróżniono również niewielki wpływ programu na wydajność systemu.

Idealny dla firm rozproszonych
„Redakcja PC Magazine jest zaskoczona możliwościami, jakie oferuje Panda Managed Office Protection. To właściwy wybór w przypadku firm, dysponujących biurami w różnych lokalizacjach. Jedną z zalet jest fakt, iż rozwiązanie zapewnia ochronę zarówno serwerów plików, jak i stacji roboczych" - zauważa PC Magazine.

Scentralizowana administracja mocną stroną programu
Jako mocną stronę programu redakcja PC Magazine wskazuje scentralizowaną administrację, dzięki której nie jest wymagane połączenie sieciowe między klientami a serwerami.

Więcej informacji na temat Panda Managed Office Protection można znaleźć pod adresem:

http://www.pspolska.pl/produkty/managedprotection/

O firmie Panda Security

Panda Security jest jednym z czołowych producentów zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 19 lat i jest obecna w ponad 55 krajach świata. Pod względem udziałów w rynku Panda Security zajmuje drugie miejsce w Europie (Gartner). Obecnie firma obsługuje 4 miliony klientów, w tym 140 000 korporacji na całym świecie, zatrudniając ponad 1500 osób. Produkty Panda Security - dostępne w ponad 20 językach - umożliwiają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów i bram, dzięki czemu pozwalają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Centrala firmy i główne laboratorium mieszczą się w Bilbao w Hiszpanii, pozostałe laboratoria - w Stanach Zjednoczonych.

Panda Security jako pierwsza firma na rynku wdrożyła nową koncepcję ochrony, gdzie każdy użytkownik bierze udział w walce ze złośliwym oprogramowaniem, przesyłając na serwery Panda dane na temat nowych zagrożeń. Zaimplementowana technologia, zwana Kolektywną Inteligencją zmniejsza wykorzystanie przepustowości przez poszczególne komputery, zapewniając przy tym szybszą i pełniejszą ochronę. Panda Antivirus Pro 2009, Panda Internet Security 2009 oraz Panda Global Protection 2009 to nowa era w dziedzinie zabezpieczeń. Kolektywna Inteligencja funkcjonuje jako baza danych online działająca w czasie rzeczywistym, w której przechowywana jest większość plików sygnatur. Dzięki temu punkty końcowe są obciążone jedynie ich niewielką częścią.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po ośmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB SA. Programy dostępne są również w sklepach Empik, Media Markt, Electro World, Saturn oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »