Technologie » Komputery

Panda Security 30% taniej

Panda Security 30% taniej
Zobacz więcej zdjęć »
Panda Security Polska wprowadziła nowe ceny na programy zabezpieczające, przeznaczone dla użytkowników domowych i małych firm. Od czerwca wybrane rozwiązania można nabyć nawet 30% taniej.

W ramach oferty programy: Panda Antivirus Pro 2009, Panda Internet Security 2009 oraz Panda Global Protection 2009 z licencją na trzy stanowiska, dostępne są w cenie rozwiązań jednostanowiskowych.

Istnieje również możliwość zakupu odnowień licencji w preferencyjnych cenach. Dodatkowo, każdy, kto zdecyduje się na zakup obecnie dostępnych programów w wersji 2009, będzie mógł dokonać ich bezpłatnej aktualizacji do wersji 2010, gdy ta pojawi się na rynku.

Nowe sugerowane ceny programów:

- Panda Antivirus Pro 2009 na 3 stanowiska - 119 zł brutto,

- Panda Internet Security 2009  na 3 stanowiska - 169 zł brutto,

- Panda Global Protection 2009 na 3 stanowiska - 179 zł brutto.

Dostępność

Programy Panda Security można zakupić w: sieciach Media Markt, Saturn, Empik, Komputronik, Vobis oraz w dobrych sklepach komputerowych na terenie całego kraju.

O firmie Panda Security

Panda Security jest jednym z czołowych producentów zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 19 lat i jest obecna w ponad 55 krajach świata. Pod względem udziałów w rynku Panda Security zajmuje drugie miejsce w Europie (Gartner). Obecnie firma obsługuje 4 miliony klientów, w tym 140 000 korporacji na całym świecie, zatrudniając ponad 1500 osób. Produkty Panda Security - dostępne w ponad 20 językach - umożliwiają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów i bram, dzięki czemu pozwalają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Centrala firmy i główne laboratorium mieszczą się w Bilbao w Hiszpanii, pozostałe laboratoria - w Stanach Zjednoczonych.

Panda Security jako pierwsza firma na rynku wdrożyła nową koncepcję ochrony, gdzie każdy użytkownik bierze udział w walce ze złośliwym oprogramowaniem, przesyłając na serwery Panda dane na temat nowych zagrożeń. Zaimplementowana technologia, zwana Kolektywną Inteligencją zmniejsza wykorzystanie przepustowości przez poszczególne komputery, zapewniając przy tym szybszą i pełniejszą ochronę. Panda Antivirus Pro 2009, Panda Internet Security 2009 oraz Panda Global Protection 2009 to nowa era w dziedzinie zabezpieczeń. Kolektywna Inteligencja funkcjonuje jako baza danych online działająca w czasie rzeczywistym, w której przechowywana jest większość plików sygnatur. Dzięki temu punkty końcowe są obciążone jedynie ich niewielką częścią.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po ośmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB SA. Programy dostępne są również w sklepach Empik, Media Markt, Electro World, Saturn oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »