Technologie » Komputery

Panda Security doceniona przez resellerów

Panda Security doceniona przez resellerów
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Panda Security otrzymała wyróżnienie w konkursie na „Najlepszy Program Partnerski” organizowanym przez dwutygodnik IT Reseller. Jury doceniło wysoką jakość i atrakcyjność Programu Partnerskiego Panda Security. Nagrody wręczono 21 września br. podczas uroczystej Gali.

Po raz piąty firmy odebrały statuetki za „Najlepszy Program Partnerski Roku". Do konkursu zostało zgłoszonych kilkanaście programów. Wyboru najlepszych dokonywali partnerzy firm i dziennikarze magazynu IT Reseller. W tym roku Panda Security postawiła na podnoszenie jakości współpracy z partnerami i te starania zostały nagrodzone.

Program partnerski Panda Security był doceniany również w poprzednich edycjach konkursu. W zeszłym roku firma otrzymała wyróżnienie, a w 2007 r. zdobyła trzecie miejsce.

„Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni w konkursie. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Ważne jest by resellerzy zauważali nasze starania w stworzeniu najlepszych warunków współpracy. Każdego roku staramy się udoskonalać nasz program, by kooperacja z nami była jeszcze bardziej korzystna"- komentuje Paweł Kotowski Country Manager firmy Panda Security.

O firmie Panda Security

Panda Security jest jednym z czołowych producentów zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 20 lat i jest obecna w ponad 55 krajach świata. Pod względem udziałów w rynku Panda Security zajmuje drugie miejsce w Europie (Gartner). Obecnie firma obsługuje 4 miliony klientów, w tym 140 000 korporacji na całym świecie, zatrudniając ponad 1500 osób. Produkty Panda Security - dostępne w ponad 20 językach - umożliwiają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów i bram, dzięki czemu pozwalają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Centrala firmy i główne laboratorium mieszczą się w Bilbao w Hiszpanii, pozostałe laboratoria - w Stanach Zjednoczonych.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po ośmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Electro World oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »