Technologie » Komputery

Panda Security zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom routerów PENTAGRAM

Panda Security zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom routerów PENTAGRAM
Zobacz więcej zdjęć »
Oprogramowanie Panda Antivirus Pro jest dołączane do nowych routerów bezprzewodowych marki PENTAGRAM.

Program wyposażony jest w dwukierunkowy firewall, monitor sieci Wi-Fi, odpowiedzialny za ochronę przed intruzami oraz system zapobiegania wtargnięciom, blokujący wszelkie próby wykorzystania luk w zabezpieczeniach komputera. Wspólna oferta Panda Security i PENTAGRAM zapewnia użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa w internecie i sieci Wi-Fi.

Dzięki zapoczątkowanej wiosną br. współpracy pomiędzy Panda Security Polska oraz PENTAGRAM Europe, program zabezpieczający Panda Antivirus Pro jest dołączany do najnowszej linii routerów PENTAGRAM Cerberus. Półroczną wersję rozwiązania Panda Security klienci otrzymają w modelu P6381-3, obsługującym standard "g" oraz P6361, pracującym w najnowszym standardzie "n". Wspólna oferta obu firm zapewnia użytkownikom sieci bezprzewodowych maksymalny poziom bezpieczeństwa w internecie.

Użytkownicy domowi coraz chętniej wybierają bezprzewodowy sprzęt sieciowy. Powinni jednak pamiętać, że sieci Wi-Fi należy chronić w szczególny sposób, gdyż to właśnie one są niezwykle podatne na ataki cyberprzestępców" - mówi Adam Żelazko, Product Manager z Panda Security Polska.

Z kolei Radosław Majkowski, Product Manager z PENTAGRAM Europe, stwierdza: "Nawiązując współpracę z Panda Security kierowaliśmy się istotą należytego zabezpieczenia łącz naszych klientów. Nasze kompleksowe rozwiązania idealnie komponują się z oprogramowaniem Panda Antivirus Pro. Ten fakt zadecydował o podjęciu współpracy".

Panda Antivirus Pro to program, który kompleksowo chroni komputer przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami internetowymi. Rozwiązanie jest proste i wygodne w obsłudze, ponadto minimalnie wykorzystuje zasoby systemowe komputera. Program zawiera dwukierunkowy moduł firewall oraz monitor sieci Wi-Fi. Panda Antivirus Pro jest oparty na systemie Kolektywnej Inteligencji i Technologiach TruPrevent, dzięki którym skutecznie walczy z najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami.

Więcej informacji można znaleźć na stronach producentów:

Panda Security Polska: www.pspolska.pl

PENTAGRAM Europe: www.pentagram.pl

O firmie Panda Security

Panda Security jest jednym z czołowych producentów zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 20 lat i jest obecna w ponad 55 krajach świata. Pod względem udziałów w rynku Panda Security zajmuje drugie miejsce w Europie (Gartner). Obecnie firma obsługuje 4 miliony klientów, w tym 140 000 korporacji na całym świecie, zatrudniając ponad 1500 osób. Produkty Panda Security - dostępne w ponad 20 językach - umożliwiają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów i bram, dzięki czemu pozwalają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Centrala firmy i główne laboratorium mieszczą się w Bilbao w Hiszpanii, pozostałe laboratoria - w Stanach Zjednoczonych.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po ośmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Empik, Media Markt, Electro World, Saturn oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

O firmie PENTAGRAM Europe Sp. z o.o.

PENTAGRAM Europe jest znanym europejskim producentem sprzętu sieciowego - routerów, kart sieciowych, anten, a także multimedialnych odtwarzaczy MP3/MP4, urządzeń do nawigacji satelitarnej GPS, tabletów graficznych, podzespołów komputerowych (zapewniających chłodzenie i zasilanie) oraz akumulatorków (AA, AAA) i ładowarek.

Na polskim rynku marka działa od 10 lat. Jest także obecna w większości krajów Unii Europejskiej, a także na świecie. Produkty Pentagram były wielokrotnie nagradzane za ich wysoką jakość i przystępną cenę przez magazyny i portale branżowe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »